Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Poradnik

Jakie okna 2 czy 3 szybowe ?

Ocena 0
Zdjęcie Jakie okna 2 czy 3 szybowe ?

Cena czy jakość? Okna droższe, ale zapewniające lepszą termoizolację pomieszczenia czy tańsze i przy tym o mniejszej energooszczędności? Musisz wiedzieć, że każda warstwa szyby okna to jego dodatkowa ochrona przed przedostawaniem się zimnego powietrza do wnętrza mieszkania i ciepła na zewnątrz. Czy wybór 2 szybowego okna jest zatem mniej opłacalny?

 

Dwuszybowe okna – optymalizacja kosztów w mieszkaniu

 

W każdym domu są pomieszczenia, z których korzystamy częściej i rzadziej, a więc nie wszędzie konieczne jest maksymalnie energooszczędne rozwiązanie. Dwuszybowe okna są dobrym pomysłem w przypadku tych miejsc w budynku, w których może panować nieco niższa temperatura, np. garaż czy piwnica. W naszej szerokości geograficznej, pomimo że zdarzają się mroźniejsze zimy, w ostatnim czasie zaobserwować można znaczne ocieplenie się klimatu. Tańsze okna nie muszą być zatem tym gorszym rozwiązaniem, jeżeli odpowiednio przemyślimy ich inwestycje i zastosujemy je w pomieszczeniach, które nie wymagają utrzymania wyższej temperatury.

 

Trzyszybowe okna – inwestycja w oszczędność

 

Okna, posiadające 3 szyby, są bez wątpienia droższe. Zapewniają jednak lepszą termoizolację pomieszczenia, co przekłada się na niższe rachunki za ogrzewanie. Może się okazać, że wybierając okna droższe, oszczędzimy znacznie więcej w przyszłości. Z pewnością 3 szyby to dobre rozwiązanie dla tych pomieszczeń, z których korzystamy na co dzień. Chcemy, aby panowała w nich zawsze optymalna temperatura, zapewniająca maksymalny komfort termiczny.

 

Przy zakupie okna, niezależnie od tego, czy decydujemy się na 2 czy 3 szyby, zawsze zwracaj uwagę na współczynnik przenikania ciepła. Im jest on niższy, tym okno jest cieplejsze.

Ocena 0

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

Zamów bezpłatną papierową wersję

Zamów indywidualną ofertę

WYPEŁNIJ ZGŁOSZENIE I OTRZYMAJ OSOBISTĄ OFERTĘ INTERNORM

UZUPEŁNIJ PROSZĘ SWOJE DANE

*pola wymagane przejdź dalej

, INTERESUJESZ SIĘ NASZĄ OFERTĄ JAKO:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, WYBIERZ PROSZĘ JAKIE OKNA CIĘ INTERESUJĄ

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

UFF - TO JUŻ PRAWIE KONIEC, TWOJE UWAGI DO OFERTY:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

    , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

    ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

    Umów się na spotkanie

    Zamów katalog  wersja papierowa

    Pobierz katalog  wersja PDF