Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Poradnik

Jakie okna przesuwne ?

Ocena 0
Zdjęcie Jakie okna przesuwne ?

Zdecydowałeś się na zakup okien przesuwnych, jednak nadal nie wiesz, na co zwrócić uwagę przy ich wyborze. Wiesz już, że jest to rozwiązanie praktyczne i bardzo funkcjonalne, dostrzegasz w nim także mnóstwo zalet, jeżeli chodzi o aspekty estetyczne. Masz jednak pewne wątpliwości, czy korzystanie z nich będzie wygodne oraz czy spełni Twoje oczekiwania.

 

Jakie okna przesuwne wybrać?

 

Jak w przypadku każdych okien, również tych przesuwnych, niezwykle istotna jest ich izolacja cieplna i akustyczna. Powinny one być szczelne, ale też dobrze tłumić hałas, co zapewni nam większy komfort oraz pewność, że dźwięki dochodzące z zewnątrz nie zakłócą naszego spokoju, jak również te z mieszkania nie będą słyszalne przez sąsiadów. Przy ich wyborze skoncentrujmy się także na bezpieczeństwie, tzn. okna przesuwne powinny się z łatwością otwierać i jednocześnie chronić przed wejściem do środka osób do tego nieupoważnionych.

 

Okna przesuwne mają duże gabaryty, co oznacza, że w zależności od materiału, z jakiego zostały wykonane, mogą być lżejsze lub cięższe. Biorąc pod uwagę ten czynnik, sprawdźmy, czy okna posiadają np. dodatkowe wózki, co ułatwia ich otwieranie bez wkładania w to dużego wysiłku. Kolejna cecha, jaka ma wpływ na jakość i solidność okien przesuwnych, to okucia. Okna przesuwne powinny być odporne na działanie czynników zewnętrznych, co przekłada się na ich dłuższe użytkowanie. Nie bez znaczenia jest też ich wygląd. Dopasowane do aranżacji wnętrza i fasady budynku, tworzą z nimi integralną, harmonijną całość.

Ocena 0

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

Zamów bezpłatną papierową wersję

Zamów indywidualną ofertę

WYPEŁNIJ ZGŁOSZENIE I OTRZYMAJ OSOBISTĄ OFERTĘ INTERNORM

UZUPEŁNIJ PROSZĘ SWOJE DANE

*pola wymagane przejdź dalej

, INTERESUJESZ SIĘ NASZĄ OFERTĄ JAKO:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, WYBIERZ PROSZĘ JAKIE OKNA CIĘ INTERESUJĄ

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

UFF - TO JUŻ PRAWIE KONIEC, TWOJE UWAGI DO OFERTY:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

    , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

    ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

    Umów się na spotkanie

    Zamów katalog  wersja papierowa

    Pobierz katalog  wersja PDF