Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Poradnik

Okna do domu jednorodzinnego

Ocena 5
Zdjęcie Okna do domu jednorodzinnego

Okna są inwestycją długoletnią. Kupując te dobrej jakości, możemy mieć pewność, że będą nam służyć przez długi czas. Niższa cena nie zawsze oznacza oszczędność, gdyż może się okazać, że zakupione okna będzie trzeba wymienić już po kilku latach, co spowoduje, że zmuszeni będziemy zapłacić po raz kolejny niemałą sumę pieniędzy. Czy istnieje przepis na idealne okna do domu jednorodzinnego? Jakie cechy powinny posiadać, aby spełniały oczekiwania najbardziej wymagających klientów i jednocześnie były dostępne dla tych, dla których duże znaczenie ma niska cena?

 

Tanie, energooszczędne, bezpieczne – jak znaleźć kompromis?

 

W pierwszej kolejności zawsze zastanawiamy się nad materiałem, z jakiego mają być wykonane okna do domu. Jest on bardzo ważny, gdyż w dużej mierze to od niego zależy, jak bardzo okna będą szczelne, bezpieczne i ciche, a przy tym odporne na wpływ niekorzystnych warunków atmosferycznych. Wybór materiału uwarunkowany jest ceną. Najdroższe są okna aluminiowe i drewniane, a do tańszych zaliczamy PCV. Nie oznacza to jednak, iż te najtańsze zawsze będą tym najmniej korzystnym wyborem. Jeżeli posiadać będą niski współczynnik przenikania ciepła, a ich wykończenie będzie solidne, możemy je bez żadnych obaw uwzględnić w naszych wyborach. Nie ulega jednak wątpliwości, że to okna aluminiowe są w stanie zaoferować nam najwięcej, dlatego coraz częściej stosuje się rozwiązanie łączenia materiałów przy produkcji okien i tak powstają okna  PCV-aluminiowe i okna drewniano-aluminiowe. Łączą w sobie estetykę, oryginalny wygląd, elegancję i doskonałą ochronę i bezpieczeństwo.

 

HF310_hoal_homepure.jpg                                      KF410_kual_homepure.jpg

 

Okna antywłamaniowe – czy to konieczne?

 

Są osoby, które rozważają zakup okien antywłamaniowych. Przy domkach jednorodzinnych może się to okazać najrozsądniejszym rozwiązaniem. Takie okna posiadają odpowiednie systemy zabezpieczeń, jak też ich okucia są wzmocnione, a szyby wykazują się większą odpornością na wybicia. W mieszkaniach na wyższych piętrach ryzyko włamania przez okna jest dużo mniejsze, można uznać, że praktycznie żadne. Zupełnie inaczej jest w budownictwie jednorodzinnym. Włamywacze mają ułatwiony dostęp do domu, z czego skutecznie korzystają. Okna antywłamaniowe utrudnią im to zadanie, a my będziemy mogli spać spokojniej.

 

Najlepsze okna antywłamaniowe KF500.

 

Ocena 5

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

Zamów bezpłatną papierową wersję

Zamów indywidualną ofertę

WYPEŁNIJ ZGŁOSZENIE I OTRZYMAJ OSOBISTĄ OFERTĘ INTERNORM

UZUPEŁNIJ PROSZĘ SWOJE DANE

*pola wymagane przejdź dalej

, INTERESUJESZ SIĘ NASZĄ OFERTĄ JAKO:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, WYBIERZ PROSZĘ JAKIE OKNA CIĘ INTERESUJĄ

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

UFF - TO JUŻ PRAWIE KONIEC, TWOJE UWAGI DO OFERTY:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

    , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

    ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

    Umów się na spotkanie

    Zamów katalog  wersja papierowa

    Pobierz katalog  wersja PDF