Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Poradnik

Okna z nakładką aluminiową

Ocena 0
Zdjęcie Okna z nakładką aluminiową

PCV, drewno czy aluminium – który materiał będzie najlepszym wyborem, jeżeli chodzi o okna do domu? Każdy z nich posiada cechy, które pozwalają twierdzić, że sprawdzi się dobrze w naszym mieszkaniu. Nie brakuje również wad z nimi związanymi, dlatego tak istotne jest, aby uświadomić sobie, że istnieją nowoczesne rozwiązania, pozwalające je maksymalnie ograniczyć. Aluminium jako materiał niezwykle wytrzymały i odporny na wpływ czynników zewnętrznych jest obecnie wykorzystywany jako ten, który dodaje trwałości oknom drewnianym i plastikowym.

 

Okna drewniane z nakładką aluminiową

 

Okna aluminiowe są obecnie najdroższe. Jest to uwarunkowane ich wyjątkowymi właściwościami, które pozwalają cieszyć się zakupionym produktem przez wiele lat. Aluminium wykazuje się niezwykle dużą odpornością na wpływ czynników pogodowym. Jest trwały i wytrzymały, nie traci na swojej jakości na skutek oddziaływania niskich i wysokich temperatur, promieniowania UV i opadów deszczu. Inaczej jest w przypadku okien drewnianych. Bez wątpienia mają one bardzo ciekawy wygląd, wprowadzają do wnętrza mnóstwo ciepła i przytulnego charakteru. Idealnie komponują się z klasycznymi oraz eleganckimi aranżacjami, jak też tymi, które nawiązują do najnowszych trendów. Aby połączyć funkcjonalność z wysoką estetyką, stosuje się nakładki aluminiowe na okna drewniane. W ten sposób od wewnątrz okno jest chronione przed czynnikami zewnętrznymi, a od wewnątrz jest fantastyczną ozdobą pomieszczenia. Dzięki nakładce zyskujesz spokuj w użytkowaniu na wiele lat, otrzymując gwarancję na odbarwienia na 10 lat. 

    

 

Okna PCV z nakładką aluminiową

 

A za co cenimy okna PCV? Stosowany jest od wielu lat, zyskał zwolenników wśród osób poszukujących ekonomicznych rozwiązań i jednocześnie tych, którzy chcą, aby ich okna charakteryzowały się dobrą izolacją termiczną. Im niższy współczynnik przenikania ciepła, tym lepsza ochrona przed wymianą ciepła i jednocześnie wyższa cena. Trzeba jednak mieć na uwadze, że to okna aluminiowe są tymi, które chronią najlepiej przed wpływem czynników zewnętrznych, jak też gwarantują najlepszą izolację termiczną. Również w przypadku PCV stosuje się nakładki aluminiowe, aby nadać im jeszcze większej trwałości, jak też dodać walorów estetycznych - pamiętając jednak o parametrach cieplnych. 

 KF410_kual_homepure.jpg

Okna aluminiowe, a dokładniej okna drewniane i PCV z nakładką aluminiową, to połączenie tego, co powszechnie znane z tym, co nowoczesne. Takie rozwiązanie pozwala nam cieszyć się oknami o wysokich walorach estetycznych i wyjątkowej solidności.

 

A gdyby to połączyć ? 

Okna Internorm można podzielić na 4 linie stylistyczne: Studio/ Home Pure / Home Soft /Ambiente. Każde okno występuje zarówno w drewnie jak i PVC -dzięki temu możesz łączyć te materiały u siebie w domu np. w garażu, łazience, pomieszczeniu gospodarczym stosujesz okno PVC z nakładką aluminiową (np. w stylu Home Pure) a w salonie, sypailni i jadalni stosujesz przytulne okno drewniano aluminiowe (również w stylu Home Pure) - od zewnętrznej strony każde okno wygląda identycznie. 

Grundriss1E1-fertig_HG.jpg

Łączenie materiałow to żaden problem. 

Ocena 0

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

Zamów bezpłatną papierową wersję

Zamów indywidualną ofertę

WYPEŁNIJ ZGŁOSZENIE I OTRZYMAJ OSOBISTĄ OFERTĘ INTERNORM

UZUPEŁNIJ PROSZĘ SWOJE DANE

*pola wymagane przejdź dalej

, INTERESUJESZ SIĘ NASZĄ OFERTĄ JAKO:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, WYBIERZ PROSZĘ JAKIE OKNA CIĘ INTERESUJĄ

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

UFF - TO JUŻ PRAWIE KONIEC, TWOJE UWAGI DO OFERTY:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

    , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

    ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

    Umów się na spotkanie

    Zamów katalog  wersja papierowa

    Pobierz katalog  wersja PDF