Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Poradnik

Prezentacja SmartWindow System

Ocena 0
Zdjęcie Prezentacja SmartWindow System

Budujesz inteligentny dom? Zapewne marzysz o prywatnym centrum dowodzenia, maksymalnych oszczędnościach oraz przemyślanych w każdym calu projektach pomieszczeń. Znakomicie Cię rozumiemy.

To co dla jednych jest niepotrzebnym „gadżeciarstwem”, dla nas jedynie realnym wyzwaniem. Doceniamy innowacyjność, dlatego proponujemy Klientom okna godne XXI wieku. Poznaj elementy i działanie SmartWindow System.

I-tec Wentylacja

Zalet wietrzenia pomieszczeń nie trzeba specjalnie tłumaczyć. Każdy wie, że dostęp świeżego powietrza korzystnie wpływa na zdrowie, koncentrację, sen i nastrój mieszkańców. Analogicznie, zaduch obniża jakość życia, powodując dodatkowo ryzyko rozprzestrzeniania się chorób, zarazków, alergii, wirusów… Długo by wymieniać. Sprawę warto postawić jasno: wietrzyć trzeba i już.

Niestety, wietrzenie ma swoją cenę. Wpuszczając świeże powietrze z zewnątrz, błyskawicznie tracimy nagromadzoną energię. Szczególnie w sezonie jesienno-zimowym raczej nieszczególnie zależy nam na nieustannym dogrzewaniu pomieszczeń. Koszty rosną bowiem w ogromnym tempie. Uchylone okna są ponadto niezbyt bezpieczne, a ich obsługa wymaga nieustannej uwagi.

Na szczęście Internorm myśli technologicznie, proponując okna, które można wyposażyć w specjalnie zaprojektowany system I-tec Wentylacja. W niemal niezauważalny sposób wewnątrz okna zaimplementowano wymiennik ciepła, który wpuszcza i wypuszcza powietrze, jednocześnie pozwalając zaoszczędzić nawet do 86% energii. Dzięki temu wietrzysz bezpiecznie i wydajesz mniej na ogrzewanie, a jedyne, co widzisz, to tylko niewielkie, stylowe kratki w oknie. Przez taki otwór nikt się nie włamie! Możesz wietrzyć, kiedy chcesz i jak długo chcesz, bez ryzyka znacznej utraty ciepła. Wszystko to dla osiągnięcia maksymalnego komfortu i Twoich oszczędności.

I-tec Zacienienie

Okno na świat? Bezcenna rzecz. Jednak nie zawsze życzysz sobie wzroku sąsiadów lub przechodniów albo zwyczajnie w pewnych godzinach nie chcesz wystawiać pomieszczenia na ostre światło słoneczne. I-tec Zacienienie odpowiada na Twoje potrzeby – pozwala zautomatyzować sterowanie wewnętrznie wbudowanymi w okno zacienieniami, na przykład plisami. Do tego potrzebne jest zasilanie... Nie obawiaj się kabli wystających z okna – moduł fotowoltaniczny gromadzi bowiem ekologiczną energię, a system działa nieustająco i zgodnie z wytycznymi.

SmartWindow System

A gdyby tak móc z dowolnego miejsca zaplanować wentylację pomieszczenia? Zacienić pokój, nie ruszając się z łóżka? Sprawdzić stan okien, będąc daleko od domu? Na te potrzeby odpowiada SmartWindow System. Aplikacja zaprojektowana na smartfony i tablety wyposażone w systemy iOS oraz Android zapewnia mobilne zarządzanie rozwiązaniami Internorm. Wygodnie, za darmo, z każdego miejsca. Bądź smart! Przetestuj rozwiązania i porozmawiaj o nich w showroomie w Warszawie. Zapraszamy!

Ocena 0

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

Zamów bezpłatną papierową wersję

Zamów indywidualną ofertę

WYPEŁNIJ ZGŁOSZENIE I OTRZYMAJ OSOBISTĄ OFERTĘ INTERNORM

UZUPEŁNIJ PROSZĘ SWOJE DANE

*pola wymagane przejdź dalej

, INTERESUJESZ SIĘ NASZĄ OFERTĄ JAKO:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, WYBIERZ PROSZĘ JAKIE OKNA CIĘ INTERESUJĄ

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

UFF - TO JUŻ PRAWIE KONIEC, TWOJE UWAGI DO OFERTY:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

    , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

    ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

    Umów się na spotkanie

    Zamów katalog  wersja papierowa

    Pobierz katalog  wersja PDF