Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Kontakt

Okna Internorm Warszawa

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzin

Wołoska 9A

02-583 Warszawa


tel. 801 889 987

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – piątek: 9 – 17

Sobota: 10 - 16


e-mail: warszawa@internorm.com.pl

Nasi doradcy

W temacie okien i drzwi wejściowych warto zaufać naszym doradcom. Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji w trakcie każdej fazy obsługowej: ofertowania, projektowania, wykonastwa i zarządzania budową.

Dariusz Olszewski

Dariusz Olszewski

Piotr Moskal

Piotr Moskal

Paweł Osiejewski

Paweł Osiejewski

Piotr Świetlik

Piotr Świetlik

Jak dojechać:

Nasz salon

Showroom Internorm znajduje się w Warszawie przy ulicy wołoskiej 9a

Z branżą stolarki okiennej jesteśmy związani już od 18 lat. Przez ten czas zbieraliśmy doświadczenia, które wykorzystujemy dziś, aby zapewnić Państwu profesjonalną obsługę - od pomocy w wyborze odpowiedniej stolarki po fachowy montaż oraz usługi gwarancyjne i pogwarancyjne. Stawiamy przy tym na najwyższą jakość, zarówno usług jak i oferowanych produktów.

Dlatego też związaliśmy się z firmą Internorm – liderem w produkcji okien i drzwi. Znajdziecie Państwo u nas stolarkę okienną i drzwiową klasy premium, wykonaną z pcv, pcv z nakładką aluminiową oraz drewniano-aluminiową. Dostępnych jest kilka wersji stylistycznych, które znakomicie podkreślą charakter zarówno nowoczesnego, jak i klasycznego domu.

Galeria salonu

Oferta salonu

Energooszczędne i pasywne parametry okien wraz z odpowiednio dobranym sposobem montażu pomogą również obniżyć koszty utrzymania domu. 10-letnia gwarancja potwierdza niezwykłą trwałość stolarki, a także zapewnia komfort użytkowania przez naprawdę długie lata.

Zapraszamy serdecznie do naszego salonu inwestorów, architektów i projektantów! Z przyjemnością zaprezentujemy Państwu na żywo naszą ofertę i pomożemy wybrać najbardziej optymalne rozwiązania!

Solidne okna to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia domu. Nasz salon okien oferuje Państwu w sprzedaży okna najwyższej jakości. Posiadamy w swojej ofercie okna PCV, PCV-aluminium, drewniano-aluminiowe oraz przesuwne. Wszystkie nasze produkty charakteryzuje wysoka jakość oraz solidność wykonania. Po zakupie okien w naszym salonie możliwy jest również ich montaż. Nasza ekipa montażystów to ludzie z ogromnym doświadczeniem, Charakteryzuje ich solidność i odpowiedzialność za wykonaną pracę. Są to ludzie podchodzący do swojej pracy z pasją, dla którzych zadowolenie klientów to priorytet. W naszym salonie mogą Państwo liczyć na fachową pomoc w wyborze okien. Jesteśmy rzetelną firmą , co potwierdzają pozytywne opinie szerokiego grona klientów. Znajdą u nas Państwo najwyższej jakości okna oraz fachową obsługę. Zachęcamy do odwiedzenia naszego salonu.

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

Zamów indywidualną ofertę

WYPEŁNIJ ZGŁOSZENIE I OTRZYMAJ OSOBISTĄ OFERTĘ INTERNORM

UZUPEŁNIJ PROSZĘ SWOJE DANE

*pola wymagane przejdź dalej

, INTERESUJESZ SIĘ NASZĄ OFERTĄ JAKO:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, WYBIERZ PROSZĘ JAKIE OKNA CIĘ INTERESUJĄ

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

UFF - TO JUŻ PRAWIE KONIEC, TWOJE UWAGI DO OFERTY:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

    , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

    ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

    Umów się na spotkanie

    Zamów katalog  wersja papierowa

    Pobierz katalog  wersja PDF