Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Poradnik

Jakie okna na taras ?

Ocena 0
Zdjęcie Jakie okna na taras ?

Jeżeli jesteśmy posiadaczami tarasu, to z całą pewnością możemy nazwać się szczęśliwcami. W nowoczesnym budownictwie stosuje się duże okna tarasowe, które nadają całemu projektowi ciekawego oraz oryginalnego wyglądu, jak też lekkości bryle budynku. Duże okno to także więcej światła w pomieszczeniu, co jest cechą niezwykle pożądaną, szczególnie kiedy cenimy sobie jasne wnętrza. Jakie okna tarasowe wybrać, aby były odpowiednie dla projektu naszego domu?

 

Nie trudno dostrzec, że pomieszczenia z wyjściem na taras optycznie się powiększają, zyskujemy więc kilka metrów kwadratowych przestrzeni, przez co nasz salon wydaje się bardziej przestronny. Ponadto takie wnętrze prezentuje się nowocześnie i stylowo, jest jaśniejsze, co przekłada się również na większą ilość ciepła w słoneczne dni.

 

Przy wyborze okien na taras należy zwrócić szczególną uwagę na współczynnik przenikania ciepła. Duże okno to jednocześnie większe ryzyko strat ciepła, a więc ten czynnik powinien być dla nas kluczowy przy podejmowaniu decyzji zakupowej. Ponadto konieczne jest uwzględnienie aspektów bezpieczeństwa i komfortu. Dom ma być przede wszystkim miejscem, w którym odnajdujemy spokój i możemy swobodnie poruszać się po całym mieszkaniu.

 

Jedną z ważniejszych cech okien tarasowych jest materiał, z jakiego zostały wykonane ich okucia. Drewno nadaje wnętrzu ciepła oraz doskonale współgra zarówno z nowoczesną, jak też klasyczną aranżacją. Takie okno powinno jednak mieć dodatkowo wstawkę termoizolacyjną, np. z pianki poliuretanowej. Wybierając okna aluminiowe dedykowane są tym osobom, które oczekują maksymalnych energooszczędności. Do wyboru mamy także okna PCV, cenione za łatwość w utrzymaniu czystości.

 

Wybierając materiał, nie zapominajmy o konstrukcji okna. Do najczęściej wybieranych należą okna uchylno-przesuwne i podnoszono-przesuwne. Te zaawansowane technologicznie systemy zapewniają bezpieczeństwo, komfort użytkowania, a także gwarantują doskonałą szczelność.

Ocena 0

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

Zamów bezpłatną papierową wersję

Zamów indywidualną ofertę

WYPEŁNIJ ZGŁOSZENIE I OTRZYMAJ OSOBISTĄ OFERTĘ INTERNORM

UZUPEŁNIJ PROSZĘ SWOJE DANE

*pola wymagane przejdź dalej

, INTERESUJESZ SIĘ NASZĄ OFERTĄ JAKO:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, WYBIERZ PROSZĘ JAKIE OKNA CIĘ INTERESUJĄ

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

UFF - TO JUŻ PRAWIE KONIEC, TWOJE UWAGI DO OFERTY:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

    , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

    ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

    Umów się na spotkanie

    Zamów katalog  wersja papierowa

    Pobierz katalog  wersja PDF