Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Bezpieczeństwo

BEZPIECZNE OKNA I DRZWI ZAPEWNIAJĄ OCHRONĘ TWOJEJ RODZINY

Ponad 22,5 mln sprzedanych okien i drzwi dają jasny sygnał, że Internorm jest synonimem jakości i niezawodności. Zaawansowane technologie Internorm ochronią Twoją rodzinę oraz skutecznie utrudnią próbę włamania do Twojego domu.

JAK ZABEZPIECZYĆ OKNA?

W swoich czterech ścianach poczujesz się bezpiecznie i pewnie wtedy, kiedy zapewnisz optymalną ochronę przed włamywaczami i maksymalne bezpieczeństwo swoich dzieci. Istotną rolę odgrywają tutaj okna.

Dlatego wszystkie okna Internorm są wyposażone seryjnie w podstawowe systemy zabezpieczeń. To oznacza, że jeden sworzeń grzybkowy i jeden zaczep zamka zamocowano od dołu po stronie uchwytu, chroniąc okno przede wszystkim przed wyważeniem. Przeszklenie I-tec również zwiększa ochronę antywłamaniową. Opatentowane sklejenie szyby ze skrzydłem okna na całym obwodzie sprawia, że wypchnięcie jej nie jest możliwe.

Maksymalną ochronę zapewnia Secure I-tec, występujące w każdym oknie PCV KF 500. Ta technika ryglowania stanowi wyjątek na rynku okien i jest zdecydowanie bezkonkurencyjnym rozwiązaniem w branży.

Więcej informacji na temat okien antywłamaniowych Internorm i niezawodnych środków bezpieczeństwa uzyskasz poniżej:

Ryglowanie okien I-tec Ryglowanie Internorm

I-tec Secure

Przy ryglowaniu okna klap-ki ryglujące otwierają się i ze wszystkich czterech stron zostają wciśnięte bezpośrednio w ościeżnicę. Okna nie można wyważyć.

Bezpieczne szyby okienne I-tec Oszklenie

I-tec Oszklenie

Dzięki opatentowanej technice wstawiania szyb wyważenie szyby jest już niemożliwe. Szyba jest przyklejona do ramy okna na całym obwodzie, dzięki czemu trzyma się pewnie i mocno.

Zaczepy zamków

Zaczepy zamków

Masywne, ładne i eleganckie zaczepy zamków w kolorze srebrnym ryglują okno wraz z zamontowanymi na ościeżnicy sworzniami grzybkowymi.

Klamki antywłamaniowe okien

Klamki antywłamaniowe

Klamka Secustik ze specjalnym mechanizmem blokującym chroni przed przewierceniem od zewnętrznej strony. (w wersji seryjnej w oknach z PCV i PCV-aluminiowych KF 500).

>Klamki okienne z kluczykiem

Klamki z kluczykiem

Dzięki opatentowanej technice wstawiania szyb wyważenie szyby jest już niemożliwe. Szyba jest przyklejona do ramy okna na całym obwodzie, dzięki czemu trzyma się pewnie i mocno.

Ukryte okucia okienne

W pełni ukryte okucia

Okucia ukryte gwarantują, że okna nie można podnieść z zawiasów, a dodatkowo zapewniają lepszy wygląd i łatwe czyszczenie.

Zabezpieczenia elektroniczne okien

Monitorowanie elektroniczne

Czujniki zamknięcia zgłaszają w dyskretny i niezawodny sposób czy i które okno lub drzwi balkonowe są otwarte lub zamknięte. System może też zostać podłączony do systemów alarmowych.

Balkon francuski

Balkony francuskie

Gwarantują odpowiednie bezpieczeństwo przy opieraniu się zarówno osobą dorosłym jak i dzieciom.

Bezpieczne szyby okienne

Bezpieczne szyby

Bezpieczne szkło wielowarstwowe nie rozpada się. Odporne na zerwanie folie trzymają szybę w całości, szyba pozostaje w ramie okna i nie stwarza zagrożenia dla ludzi.

ANTYWŁAMANIOWE DRZWI WEJŚCIOWE

Aby zapewnić optymalną ochronę przez włamywaczami również w obszarze drzwi zewnętrznych, stosujemy wyłącznie sprawdzone systemy ryglowania renomowanych producentów. W naszych drzwiach wejściowych z aluminium stosujemy pięć rygli zabezpieczających firmy KFV. W drzwiach wejściowych drewniano-aluminiowych montujemy ryglowanie wielopunktowe firmy Winkhaus. Trzy masywne zawiasy drzwiowe i wkładka cylindryczna zamka zabezpieczona przed rozwierceniem i przed otwieraniem manipulacyjnym dodatkowo chronią drzwi przed włamaniem.

Oczywiście nasze drzwi wejściowe z aluminium oraz drewniano-aluminiowe również możemy wyposażyć w dodatkowe zabezpieczenia. W odpowiedzi na Twoje potrzeby dystrybutor Internorm chętnie doradzi w jaki sposób możesz maksymalnie zabezpieczyć swoje drzwi przed włamaniem.

Dodatkowo w naszej ofercie znajdziesz kilka rozwiązań specjalnych:

Czytnik lini papilarnych drzwi

Czytnik lini papilarnych

Odcisk palca, jedyny i niepowtarzalny, jest bezpieczniejszym rozwiązaniem niż najlepszy klucz. Nie potrzebujesz już klucza, który może się zawieruszyć i trafić w niepowołane ręce włamywacza.

Otwieranie drzwi za pomocą kodu

Keypad

Otwarcie drzwi następuje po wprowadzeniu dowolnie skonfigurowanego kodu, zawierającego od czterech do dziesięciu znaków.

Wkładka drzwiowa standardowa

Wkładka standardowa

Wkładka cylindryczna standardowa firmy Winkhaus jest zabezpieczona przed rozwierceniem i przed otwieraniem manipulacyjnym. Dwa sworznie stalowe zapewniają ochronę antywłamaniową.

Wkładka drzwiowa antywlamaniowa

Wkładka antywłamaniowa

Oprócz zabezpieczenia przed rozwierceniem i otwieraniem manipulacyjnym wkładka cylindryczna posiada dodatkowe zabezpieczenie przed wyciągnięciem i wyrwaniem, czyli dodatkowe narzędzie antywłamaniowe.

Zapornica drzwiowa

Zapornica drzwiowa

Dzięki zastosowaniu zapornicy drzwiowej włamywacz nie będzie mógł popchnąć lub pociągnąć drzwi. Wystarczy otworzyć drzwi tylko na szerokość szczeliny, aby zobaczyć, kto przed nimi stoi.

Ryglowanie elektryczne drzwi wiejściowych

Ryglowanie elektryczne

Rygle elektromagnetyczne do otwierania drzwi stosowane są najczęściej wraz z domofonem. Domofon umożliwia ustalenie, kto stoi pod drzwiami wejściowymi.

POROZMAWIAJMY O OKNACH I DRZWIACH
DLA TWOJEGO DOMU

OK
Anulowano

SPRAWDŹ DLACZEGO JESZCZE WARTO


Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF