Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Montaż

CERTYFIKOWANI MONTAŻYŚCI GWARANTUJĄ FACHOWY MONTAŻ.

Fachowy montaż okien jest istotnym warunkiem ich poprawnego działania i bezawaryjności. W budowie i funkcjonowaniu domu wielką rolę gra szczelność i izolacja cieplna. Do dużych strat ciepła może dochodzić zwłaszcza w miejscu połączenia z murem. Praktyka pokazuje, że właśnie tu może pojawiać się woda kondensacyjna i rozwijać pleśń. Dlatego powinno się zwracać uwagę na fachowe połączenie ościeżnicy z murem, a to zależy z pewnością od prawidłowego wstawienia okien i drzwi.

Warto więc powierzyć montaż doświadczonym fachowcom, którymi dysponuje internorm - Twój[1st] window partner. Realizujemy montaż na najwyższym poziomie technicznym a dzięki temu dochowanie norm oraz przepisów, a także uwzględnienie podstaw fizyki budowli niezbędnych dla prawidłowgo montażu.

Profesjonalny montaż okien - Twój[1st] window partner

KILKA WAŻNYCH ELEMENTÓW, KTÓRE TRZEBA
DOPILNOWAĆ PODCZAS MONTAŻU!

 • TEMPERATURA I WILGOTNOŚĆ POMIESZCZENIA

  Połączenie z budynkiem (spoina montażowa) musi zostać dookoła uszczelnione tak, aby nigdzie nie przepuszczało powietrza. Zapobiega to przedostawaniu się do szczeliny wilgotnego, ciepłego powietrza, z którego po oziębieniu skrapla się woda i powoduje pojawianie się pleśni.

 • IZOLACYJNOŚĆ CIEPLNA / IZOLACYJNOŚĆ DŹWIĘKOWA

  Środkowa płaszczyzna połączenia z budynkiem musi zostać dokładnie wypełniona materiałem izolacyjnym (pianką poliuretanową lub mineralnym materiałem izolacyjnym). Płaszczyzna ta odpowiada za izolację cieplną i dźwiękową, ale nie za izolację przeciwwiatrową i przeciwwilgociową.

 • TEMPERATURA ZEWNĘTRZNA, DESZCZ, WIATR ITD.

  Połączenie z budynkiem musi być od zewnątrz dookoła trwale wiatroszczelne i odporne na zacinający deszcz. Wymagania te dotyczą nie tylko samych okien, ale również obszaru połączenia z parapetem. Jeśli od wewnątrz przedostawać się będzie wilgoć, musi ona mieć możliwość wydostania się na zewnątrz przez uszczelnienie (możliwa dyfuzja wody).

 • MASA WŁASNA

  Ciężar jest przenoszony przez klocki podporowe, a mocowanie okien antywłamaniowych dokonuje się za pomocą kołków lub kotew ściennych. Odstępy między mocowaniami zależą od materiału, z jakiego skonstruowana jest ościeżnica. Dziurawienie gwoździami jest niedopuszczalne, nie realizuje bieżących norm technicznych.


DZIĘKI FIRMIE INTERNORM WYMIANA OKIEN
PRZEBIEGNIE W SPOSÓB NIEMAL NIEZAUWAŻALNY

Szybko, czysto i prosto – tak przebiega renowacja u naszych partnerów Internorm.


MONTAŻ WIELKOGABARYTOWY

Ponieważ dysponujemy odpowiednimi środkami transportu i dźwigiem, jesteśmy w stanie zamontować okna o bardzo dużych wymiarach niemal w każdym miejscu. Nasi wykwalifikowani i specjalnie przeszkoleni montażyści udzielą Ci fachowej porady we wszystkich indywidualnych planach architektonicznych i pomogą zrealizować każdy Twój pomysł tak, abyś był w pełni zadowolony.

Przekonaj się, jak wygląda dostawa i montaż drzwi podnośno‑przesuwnych XL produkcji Internorm!

Proces dostawy i montażu drzwi podnośno-przesuwnych XL

Poznaj jakość montażu Internorm

POROZMAWIAJMY O OKNACH I DRZWIACH
DLA TWOJEGO DOMU

OK
Anulowano

SPRAWDŹ DLACZEGO JESZCZE WARTO


Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF