Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Marka Internorm

NR 1 WŚRÓD EUROPEJSKICH PRODUCENTÓW OKIEN

Wyprodukowanie ponad 20 mln okien ustawia Internorm jako firmę nr 1 wśród europejskich producentów okiennych. Ponad 80 letnie doświadczenie, przedsiębiorcze myślenie oraz ciągłe inwestycje w innowacje czynią z firmy Internorm nie tylko lidera branży stolarki budowlanej, ale również lidera w sektorze nowych technologii okiennych.

PONAD 80 LAT DOŚWIADCZENIA!

W roku 1931 zaczęła się historia małego przedsiębiorstwa z Austrii, które dzięki wyjątkowej charyzmie, żarliwości oraz wizji postępu kilku pokoleń rodziny Klingerów jest największym producentem okien w Europie. Niewątpliwie wielkie znaczenie w procesie jego rozwoju było powstanie marki Internorm ponad 45 lat temu.

INTERNORM W POLSCE

Od 2004 roku firma IFTM Internorm Sp. z o.o. jest wyłącznym dystrybutorem produktów marki Internom w Polsce. Od tego czasu właściwie z roku na rok rozwijamy naszą działalność, poprawiamy standard obsługi klienta, inwestujemy w promocję marki Internorm oraz rozszerzamy siatkę dystrybucji. Działania te prowadzą do zrównoważonego wzrostu sprzedaży na terenie całej Polski.

Nawiązaliśmy umowy dystrybucyjne z wieloma partnerami na terenie całego kraju.

Internorm w Polsce

LITER JAKOŚCI I INOWACYJNOŚCI

To co wyróżnia Internorm względem innych producentów to stosowanie „całościowej koncepcji systemów okiennych”. Oznacza to, że w firmie odbywają się wszystkie etapy procesu produkcji okien. Począwszy od badań i rozwoju, poprzez wytwarzanie szkła izolacyjnego, wytłaczanie profili, najnowsze technologie wykończenia aż po operacje logistyczne. Dzięki kontroli każdego etapu udaje się osiągnąć jakość niespotykaną u firm konkurencyjnych. Dziesięciolecia praktyki pozwoliły wypracować technologie i procedury, które stawiają Internorm na pierwszym miejscu, pod względem jakości i innowacyjności okien.

INNOWATOR W BRANŻY

Internorm od początku wyróżnia się innowacyjnością i wykorzystaniem najnowszych technologii. W 1966 roku to my, jako pierwsi, zaczęliśmy specjalizować się w produkcji okien PVC. Dzięki szeroko zakrojonej wizji rozwoju technologicznego, know-how i świetnemu wyczuciu stylistycznemu firma szybko zdobyła pozycję lidera.

Internorm jest jedyną europejską marką dostarczającą 9 certyfikowanych przez Instytut Budownictwa Pasywnego z Darmstadt produktów przeznaczonych do budownictwa pasywnego, co potwierdza naszą wiodącą pozycję w temacie efektywności energetycznej okien i drzwi.

Wszystko przemawia za Internorm

POROZMAWIAJMY O OKNACH I DRZWIACH
DLA TWOJEGO DOMU

OK
Anulowano

SPRAWDŹ DLACZEGO JESZCZE WARTO


Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF