Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

10letnia gwarancja na okna

Zdjęcie 10letnia gwarancja na okna

Inwestując w okna Internorm, wybierasz lidera europejskiego rynku. Nie bez powodu austriacka firma nieustannie rozwija się od ponad 80 lat. Łączy bowiem tradycję i nowoczesność, pewność z innowacją. Nasz warszawski salon to miejsce, w którym zobaczysz wszystkie flagowe rozwiązania Internorm. Jeżeli pytasz o ich jakość, poznaj przysługujący Ci okres gwarancyjny.

10-letnia gwarancja

Ważna przez okres 10 lat gwarancja daje pewność, że:

 • Kolor nie zmieni się w sposób nienaturalny, a powierzchnia w białych oknach i drzwiach PCV nie popęka pod wpływem czynników pogodowych. Gwarancja nie obejmuje ewentualnych pęknięć na łączeniach profili.
 • Podobna gwarancja dotyczy wewnętrznych profili okleinowanych, a także rozwiązań z aluminium eloksalowanego i pomalowanego farbami proszkowymi.
 • Między zespolonymi szybami nie powstanie rdzawy nalot.
 • W drzwiach z drewna i aluminium przez cały okres gwarancji nie przestaną spełniać swojej roli elementy drewniane, pianka termoizolacyjna i profile. Wystarczy trzymać się wytycznych producenta dotyczących montażu i właściwej eksploatacji.
 • To samo dotyczy niezawodności klejenia i uszczelnienia oszklenia okien drewniano-aluminiowych.
 • Szprosy klejone nie ulegną zniszczeniu.

5-letnia gwarancja

 • Płyciny drzwiowe nie zmienią swojej barwy, a ich powierzchnia nie popęka. Gwarancja nie obejmuje zmiany koloru przez zabrudzenie lub uszkodzenia mechaniczne.
 • Klamki drzwi zewnętrznych powlekane PVD nie zardzewieją. Nie możemy tego zagwarantować jedynie, jeśli doszło do poważnego, mechanicznego uszkodzenia.

3-letnia gwarancja

 • Rolety z tworzywa sztucznego nie zmienią barwy i nie popękają.
 • Profile do rolet i żaluzji wykonane z aluminium lub powlekane proszkowo nie zmienią koloru w sposób nienaturalny i nie popękają.
 • Okucia okienne i drzwiowe będą działać w pełni funkcjonalnie pod warunkiem zachowania wytycznych producenta dotyczących zarówno montażu, jak i konserwacji.

Siła tradycji

Firma Internorm funkcjonuje na rynku ponad 80 lat i… nie zamierza przestać! Dlatego proponujemy okres 30 lat od dnia produkcji, w czasie których nasi specjaliści naprawią dowolne okno Internorm. Wystarczy, że ościeżnica i skrzydło nie są poważnie uszkodzone. Usługa jest rozliczana na podstawie indywidualnych, aktualnych stawek. Powyższe okresy gwarancyjne nie oznaczają oczywiście, że z dniem ich upływu wspomniane elementy ulegną degradacji.

Salon Internorm w Warszawie

Chcesz zobaczyć, w jaki sposób są wyprodukowane okna Internorm? Zastanawiasz się, dlaczego wymiana okien jest tak korzystna, jak to przedstawiamy w naszych artykułach? Myślisz nad wyborem okien PCV lub drewniano-aluminiowych? Zapraszamy do warszawskiego showroomu Internorm!

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF