Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Ciepły dom na wiele lat – zaplanuj spotkanie z ekspertem na temat

Zdjęcie Ciepły dom na wiele lat – zaplanuj spotkanie z ekspertem na temat

 

Budujesz dom lub remontujesz mieszkanie? W takim razie z pewnością zależy Ci na maksymalnym komforcie. Jeżeli szukasz sposobów na zapewnienie sobie i najbliższym odpowiedniego ciepła niezależnie od warunków pogodowych, zacznij od właściwych okien. Sprawdź, dlaczego ciepły dom na wiele lat to dobra inwestycja.

Ciepło

Zgromadzić energię, która zapewnia mieszkańcom ciepło, współcześnie nie jest aż tak trudno. Piece na drewno, ekogroszek bądź węgiel, zasilanie prądem, gazem, ciepłą wodą z miasta – sposobów na dogrzanie pomieszczeń nie brakuje. Problem leży gdzie indziej: w szparach, przez które energia wymyka się z domu. Mniej lub bardziej dyskretnie, wszak próbujemy dogrzać niedostatki, niwecząc efekt jednym wietrzeniem i nieszczelnymi oknami. Najbardziej zauważamy problem pod koniec miesiąca, gdy przychodzą rachunki za ogrzewanie. Zbyt wysokie. Nie z tym chcieliśmy kojarzyć dom. Czy istnieje zatem rozwiązanie problemu?

Izolacja

Ciepły, wygodny dom zbudujesz w oparciu o odpowiednią izolację. Nowoczesne okna, dokładnie takie jak produkowane przez Internorm, konstruowane są w każdym calu pod kątem termoizolacji. Jakość i klejenie szyby, montaż, ukryte mechanizmy, dodatkowe wyposażenie, specjalne pianki i taśmy – dosłownie wszystkie elementy mają kolosalne znaczenie, gdy w grę wchodzi szczelność.

Wentylacja

Jeżeli budujesz dom pasywny, idealnie zaprojektowany właśnie pod kątem temperatury i ogrzewania, nie zapomnij o wentylacji. Zastosowanie systemu I-tec, a także doprowadzanie dogrzewanego naturalnie, czystego powietrza z zewnątrz to podstawa. Poza tym wietrzenie pozwala zachować dom od wilgoci, która jest największym wrogiem wszelkich remontów oraz innowacji budowlanych.

Spotkanie z ekspertem

Chcesz ustalić, w jaki sposób można zagwarantować sobie ciepły, tani w utrzymaniu dom na wiele lat? Spotkaj się z naszym ekspertem w warszawskim salonie Internorm. Czekamy od poniedziałku do soboty. Nie pasują Ci godziny? Dostosujemy się. Pokażemy na miejscu wszystkie interesujące modele, wyjaśnimy techniczne szczegóły. Prezentacja nic nie kosztuje, a może zainspirować do naprawdę dobrych zmian tam, gdzie to niezbędne. W ukochanym domu zawsze warto starać się o nieustanną poprawę komfortu i jakości życia.

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF