Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Nowoczesne okna drewniane – sprawdź nasze możliwości w showroomie w Warszawie

Zdjęcie Nowoczesne okna drewniane – sprawdź nasze możliwości w showroomie w Warszawie

Warszawski salon okien Internorm to przyjazne miejsce, gdzie sprawdzisz pełną ofertę austriackiej firmy z ponad 80-letnią tradycją. Wśród najbardziej cenionych produktów znajdują się nowoczesne okna drewniane. Poznaj ich zalety i przekonaj się, że istnieje realna alternatywa dla „klasycznych” modeli z PCV.

Powrót drewna

Drewniane okna faktycznie kojarzą się z wymianą okien, jednak najczęściej z usuwaniem starych, nieszczelnych, pękających i przegniłych ram na rzecz nowszych, bardziej wytrzymałych „plastików”. Dobrze pamiętamy erę przechodzenia ze starej epoki w nową – z bloku na blok, z osiedla na osiedle. Również w Polsce wybuchł prawdziwy boom na nowe okna PCV.

Dziś do łaski powraca drewno, tyle że kolejnej generacji. Konstrukcje oparte o kombinację z aluminium okazują się rewelacyjną propozycją w nowoczesnych domach i mieszkaniach. Drewno oznacza zbliżenie z naturą, ale od dziś także innowacyjność.

Zalety nowoczesnych okien drewnianych

 • Wysoki współczynnik termoizolacji. Nowoczesne okna drewniane są konstruowane w taki sposób, by maksymalnie chronić pomieszczenie przed dopływem wilgoci i niskiej temperatury. Idealnie nadają się do tak zwanego budownictwa pasywnego, w którym chodzi o zapewnienie maksymalnej izolacji, a przez to oszczędność energii. Zacznij minimalizować wydatki, ale żyj w czterech ścianach bez zbędnych kompromisów!
 • Drewniane okna zwyczajnie… dobrze wyglądają. Idealnie pasują do wszelkich klasycznych stylizacji, dobrze wpasowują się także w nowoczesny, kontrastowy styl designerski. Zbliż się z naturą poprzez cienkie profile, które wpuszczają do pomieszczenia maksymalnie dużo światła i ładnych widoków! Ukryte mechanizmy cechujące okna Internorm również działają na wizualną korzyść.
 • W domu cenisz sobie spokój? Niestety, zwyczajne okna przepuszczają wiele hałasów. Drewniane okna Internorm spełniają natomiast najwyższe standardy dotyczące izolacji akustycznej. Hałas na poziomie kilkudziesięciu decybeli może być skutecznie odseparowany od Twojego pokoju.
 • Bezpieczeństwo. Ukryte mechanizmy, ogromna waga przykładana do jakości mocowania i oszklenia – to tylko część powodów, dla których nowoczesne okna drewniane skutecznie powstrzymują włamywaczy. Potencjalny złodziej pozostaje praktycznie bezradny wobec szyb, które trudno zbić i mechanizmów, które trudno podważyć.
 • Nowoczesność. Drewniane okna Internom znakomicie sprawdzają się w połączeniu z nowoczesnymi rozwiązaniami I-tec oraz dodatkami produkowanymi w austriackiej firmie. Jeżeli zastanawiasz się nad możliwościami wentylacji, zacienianiem czy włączeniem okien w system inteligentnego domu, propozycje drewniano-aluminiowe sprostają wszystkim Twoim oczekiwaniom!

Sprawdź możliwości w showroomie w Warszawie

Zapraszamy do salonu okien i drzwi w Warszawie. Nasi eksperci czekają na Ciebie. Rozmowa o najlepszych możliwych rozwiązaniach oraz indywidualne podejście to nasze wyróżniki. Drewno powraca do łask!

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF