Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Okna PCV – sprawdź najnowocześniejsze rozwiązane w Showroomie w Warszawie

Zdjęcie Okna PCV – sprawdź najnowocześniejsze rozwiązane w Showroomie w Warszawie

Warszawski Showroom firmy Internorm to miejsce, w którym znajdziesz najnowocześniejsze rozwiązania na rynku okien PCV. Poznaj jakość 100% Made in Austria, dzięki której setki tysięcy klientów cieszy się szczelnością i niezawodnością w ciepłym, nowoczesnym domu.

Nowoczesne budownictwo pasywne

Internorm od początku wspiera ideę budownictwa pasywnego, które stopniowo zdobywa coraz większą popularność nie tylko na zachodzie, ale również w Polsce. Zasadniczo chodzi o połączenie szczelnego, solidnego budownictwa i przemyślanej wentylacji pomieszczeń z zupełnie nowym podejściem do kwestii ocieplenia.

Otóż nowoczesne okna Internorm posiadają bardzo wysoki wskaźnik termoizolacji. Oznacza to, że nie powodują nadmiernej utraty energii, a wręcz przeciwnie – pozwalają zachować ciepło zimą i utrzymywać przyjemny chłód latem. W domach pasywnych zużywa się zdecydowanie mniej energii dzięki wyjątkowej szczelności okien. Nawet jeżeli nie budujesz nowego domu, a jedynie remontujesz mieszkanie, termoizolacja wpływa pozytywnie na codzienne funkcjonowanie, a także na comiesięczne opłaty za energię.

Smart Dom

Inteligentne domy stanowią rosnący trend zarówno w miastach, jak i na wsiach. Korzystanie z elektronicznych, internetowych udogodnień odnosi się nie tylko do sprzętów codziennego użytku, ale też do wyposażenia domu. Dziś nie ma problemu w mobilnym sterowaniu domem. Internorm wspiera tego typu rozwiązania, przygotowując innowacyjne produkty pod marką I-tec. Dzięki nim oszczędzasz energię oraz wietrzysz i zacieniasz pomieszczenia o wiele rozsądniej niż w przypadku tradycyjnych okien. Zgodnie z ideą mobilności, zarządzasz domem na odległość, za pomocą dedykowanej aplikacji SmartWindow System.

Siła wyboru

Internorm od lat plasuje się na pozycji lidera europejskiego rynku okien PCV, jednak oferta obejmuje także rozwiązania drewniane i aluminiowe. Ostateczne wykończenie, indywidualne rozmiary, możliwości łączenia systemów – o wszystkim decydujesz Ty. Salony, takie jak w Warszawie, istnieją po to, by konsultować pomysły i potrzeby.

Internorm oferuje standardowe okna pokojowe, a także drzwi zewnętrzne, systemy zacieniania i okna przesuwne (panoramiczne). Estetyka na najwyższym poziomie, nieustanne innowacje oraz jakość potwierdzona niezależnymi badaniami – przekonaj się osobiście o zasadności tych argumentów.

Showroom Internorm w Warszawie

Salon okien i drzwi w Warszawie to miejsce, w którym obejrzysz na żywo wszystkie flagowe rozwiązania Internorm i skonsultujesz indywidualne projekty dotyczące okien i drzwi w domach oraz mieszkaniach. Poznaj najnowocześniejsze rozwiązania w Europie i przekonaj się, że Twój dom zasługuje na to, co najlepsze oraz najbardziej ekonomiczne w eksploatacji okien.

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF