Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Okna przesuwne – sprawdź jak działa przesuwanie okien w salonie w Warszawie

Zdjęcie Okna przesuwne – sprawdź jak działa przesuwanie okien w salonie w Warszawie

Panoramiczne okna przesuwne kojarzą się z wielkimi korporacjami i zagranicznym luksusem. Nic bardziej mylnego! Rozwiązania w rozmiarze XL mogą równie dobrze trafić pod Twój dach. Salon? Biuro? Istnieje wiele pomysłów. Propozycje z salonu Internorm w Warszawie – okna HS 330 oraz KS 430 – odpowiadają na wyzwania współczesności.

Zalety nowoczesnych okien przesuwnych Internorm

 • Izolacja na najwyższym poziomie, odpowiadająca standardom domów pasywnych. Jeżeli chcesz ogrzewać pomieszczenia w naturalny sposób, między innymi dzięki promieniom słonecznym, okna w rozmiarze XL znakomicie sprawdzą się w tej roli.
 • Możliwość wyboru pomiędzy oknami z PCV i drewna. Wybieraj pod kątem estetyki – w Internorm systemy drewniano-aluminiowe oraz syntetyczne są bowiem równie udane.
 • Rozmiar okna sięgający nawet 580 x 280 cm, co oznacza, że możesz mieć jednolite oszklenie o powierzchni ponad 16 metrów kwadratowych! Gwarantuje to maksymalne zbliżenie z otoczeniem zewnętrznym, ogromną ilość światła i wyjątkowy design pasujący do pomieszczeń domowych i biurowych.
 • Seryjne zastosowanie potrójnego oszklenia wspomaga termoizolacyjność i odporność szyby na czynniki mechaniczne oraz działanie pogody.
 • Duże okna = mały koszt. Jak to możliwe? Energooszczędne rozwiązania Internorm spełniają wysokie standardy domów pasywnych. Odpowiedni montaż i konstrukcja profili zapewniają lepszą szczelność pomieszczenia, a przez to znacznie gwarantują obniżone koszty ogrzewania. Możesz zaoszczędzić nawet o 90 procent!
 • Okno XL obok innych produktów Internorm? Oczywiście! Jedna firma oznacza gwarancję nieograniczonej możliwości łączenia systemów. Wykorzystaj innowacje austriackiego producenta, dbając o zacienienie oraz wentylację pomieszczeń.
 • Bezpieczeństwo. Chociaż przez dużą szybę zobaczysz wiele, to wybić ją jest niezwykle trudno. Nawet jeżeli miałoby się tak zdarzyć, oszklenie ESG skutecznie chroni przed poważniejszymi obrażeniami.
 • Więcej niż jedna ściana? Świetny pomysł! Zastosuj szklane narożniki i osiągnij jeszcze bardziej nowatorski efekt.
 • Martwisz się ciężarem przesuwnych drzwi? Niepotrzebnie. Okna KS 430 i HS 330 zostały zaprojektowane w ten sposób, że skrzydła, które ważą nawet do 400 kilogramów, przesuwa się z całkowitą łatwością.
 • Propozycje wielkogabarytowe zawierają w standardzie funkcję soft/lift oraz bardzo niski próg z wytrzymałego włókna szklanego, co wspomaga izolację, bezpieczeństwo i nie stanowi bariery dla dzieci lub niepełnosprawnych.
 • Wąskie profile, możliwość wyboru kolorowej nakładki aluminiowej oraz klamek to jedynie część designerskich wyborów, które podejmiesz w celu spersonalizowania ostatecznego projektu wpisującego się w najnowocześniejsze trendy na rynku.

Zapraszamy do salonu Internorm w Warszawie!

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF