Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Okno PCV KF410 – innowacyjne połączenie PCV z Aluminium

Zdjęcie Okno PCV KF410 – innowacyjne połączenie PCV z Aluminium

Internorm słynie z bezprecedensowych projektów okien PCV, którymi podbił europejski rynek. Przyszłość przyniosła kolejne innowacje. Do łask wróciły okna drewniane, naszym klientom polecamy również wyjątkowe połączenia PCV i aluminium. Taka kombinacja sprawdza się idealnie, czego najlepszym przykładem może być KF 410.

Dlaczego warto wybrać KF 410

 • Okno KF 410 nie ma konkurencji. W klasie okien z PCV/aluminium żadna propozycja nie zawiera tak wysokich parametrów w każdej dziedzinie.
 • Choć przygotowujemy dla Ciebie indywidualne rozwiązania, to już w standardzie, w produkcji seryjnej proponujemy potrójne oszklenie w systemie SOLAR+, a także ramkę dystansową ISO.
 • Stosunek ceny do jakości gra w tym przypadku pierwszorzędną rolę. KF 410 przyciąga nowoczesnym, chociaż stonowanym designem, świetnymi właściwościami, ale też ceną, stosowną do poziomu wykonania.
 • Na podstawowe elementy okna dajemy gwarancję obowiązującą aż przez 10 lat!
 • Możesz wybrać rodzaj izolacji. Pierwszym wariantem jest potrójne oszklenie (Uw = 0,69 W/m2K), drugim SOLAR+ (Uw = 0,79W/m2K).
 • Głębokość profilu wynosi 9 centymetrów.
 • Nie przejmuj się hałasami dobiegającymi z zewnątrz! Izolacyjność dźwiękowa w oknach KF 410 sięga nawet 45 decybeli, co eliminuje odgłosy zza okna.
 • Ukryte okucia oznaczają nie tylko lepszy wygląd, ale również poprawione parametry bezpieczeństwa. Takie okno po prostu trudniej wyważyć.
 • Zastosowana do wypełnienia pianka izolacyjna świetnie spełnia swoją rolę, a przy okazji nie zawiera szkodliwych substancji fluorowodorowych.
 • Okno na świat, ale i zabezpieczenie domowego miru. Z klasą odporności RC1 lub RC2 bezpieczeństwo Twoje i Twoich bliskich zdecydowanie wzrasta.
 • Austriacki producent zagwarantował solidniejsze i odporniejsze oszklenie dzięki klejeniu metodą FIX-O-ROUND w standardzie.

Okna z PCV i Aluminium w Warszawie

Jeżeli interesuje Cię najwyższa jakość okien i drzwi, zapraszamy do warszawskiego salonu Internorm. Wykorzystujemy nowoczesne technologie, które prezentujemy w showroomie. Wyposaż swój dom w inteligentne rozwiązania, zapewnij sobie bezpieczeństwo i szczelność na wiele lat. Myśl przyszłościowo i wybieraj innowacje sprawdzonego producenta.

Austriacki lider rynku okien PCV sięgnął po aluminium, syntezując najlepsze właściwości obu materiałów. W ramach seryjnej produkcji udało się uzyskać efekt, który gwarantuje mniejsze zużycie energii, realne oszczędności, wspaniały design i jakość wykonania na najwyższym zachodnim poziomie.

Okno Internorm KF 410 dostępne w naszym warszawskim showroomie to nasz as w rękawie. Przekonaj się już teraz!

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF