Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Okno przesuwne HS330 – maksymalne wymiary okien

Zdjęcie Okno przesuwne HS330 – maksymalne wymiary okien

Poznaj okno przesuwne HS 330 austriackiej firmy Internorm, które udowadnia, że warto postawić na rozmiar XL również w oszkleniu budynków. Niezależnie, czy chodzi o siedzibę luksusowego biura, czy pasywny dom na uboczu – duże okno na świat robi duże wrażenie!

Internorm HS 330 – okno dostępne w Warszawie

 • Maksymalny wymiar panoramicznego okna HS 330 wynosi 5,8 na 2,8 m, co daje ponad 16 metrów kwadratowych jednolitej powierzchni. Prawie 6 na 3 metry? Taki rozmiar XL zrobi wrażenie zarówno na gościach Twojego domu, jak i kontrahentach w biurze. Oczywiście HS 330 może mieć mniejszy rozmiar. Zapraszamy na konsultację indywidualnego projektu!
 • Termoizolacja posiada współczynnik sięgający 0,68 W/m2K co oznacza, że okno (pełniące jednocześnie rolę drzwi) znakomicie sprawdza się w budownictwie pasywnym. Wymieniając okna, zaoszczędzasz do kilkudziesięciu procent w perspektywie comiesięcznych wydatków na ogrzewanie. Z tak szczelnych okien ciepło nie wydostaje się zbyt szybko, a jednocześnie nie wpuszcza upału w wyjątkowo gorące dni. HS 330 to gwarancja oazy komfortu przez 365 dni w roku.
 • W HS 330 stosowane jest seryjne, potrójne oszklenie.
 • Internorm równa się kompleksowość! W jednej ofercie posiadamy okna, drzwi, różne rodzaje zacienienia, a także dodatki z serii I-tec, które sprawiają, że dom staje się „smart”. Serie uzupełniają się stylistycznie, jakościowo nie odbiegając od pozostałych.
 • Chociaż szyby są osadzane bardzo solidnie i klejone po całej powierzchni obwodu, zawsze istnieje cień szansy, że pękną pod wpływem mechanicznego zagrożenia. Na szczęście szkło ESG zapewnia bezpieczeństwo, nie powoduje poważnych obrażeń.
 • HS 330, czyli okno na świat. Zbliżenie z naturą, a może centrum miasta? Każdy widok za oknem jest oryginalny. Właśnie dlatego staramy się o nowoczesny design. Ukryte mechanizmy i maksymalnie wąskie profile to estetyka w każdym calu i jeszcze więcej światła dla pomieszczenia. Zarówno od wewnątrz, jak i zewnątrz okno wygląda nowocześnie. Możliwość wyboru jednego z wielu kolorów aluminiowej nakładki oraz specjalne klamki pozwalają na indywidualne, personalizowane wykończenie. Co więcej, wyjątkowe narożniki ze szkła dają możliwość łączenia okien HS 330 w kątach pomieszczeń.
 • Myślisz, że drzwi (okna) przesuwne trudno otworzyć? Faktycznie, profile ważą nawet 400 kilogramów... Na szczęście dzięki zastosowaniu wbudowanych prowadnic i systemu soft/lift z podniesieniem, przesunięciem i opuszczeniem okna poradzi sobie nawet dziecko.
 • Próg z włókna szklanego z jednej strony wspomaga izolację, a z drugiej likwiduje bariery. Wózek inwalidzki, dziecięca nieuwaga? Zapomnij o tych zagrożeniach. Przy HS 330 każdy może czuć się swobodnie.

Okna przesuwne

Salon Internorm w Warszawie

Argumentów na rzecz okna HS 330 jest więcej. Zapraszamy do warszawskiego salonu celem prezentacji rozwiązania oraz przedstawienia technicznych szczegółów. Na pewno potraktujemy Twoje pytania w pełni indywidualnie! Czekamy od poniedziałku do soboty przy Wołoskiej 9A.

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF