Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Porównanie systemów okiennych – nieograniczone możliwości łączenia systemów

Zdjęcie Porównanie systemów okiennych – nieograniczone możliwości łączenia systemów

Rozwiązania Internorm okazują się bezkonkurencyjne na rynku. Przekonasz się o tym, jeżeli odwiedzisz nasz salon w Warszawie. Eksperci w każdej chwili są gotowi zaprezentować najciekawsze propozycje dla Twojego domu.

Niezwykle szczelne okna

Markę Internorm ceni się przede wszystkim za niezwykle szczelne okna – zarówno z PCV, jak i drewniano-aluminiowe. Odpowiedni projekt, żmudne badania, wytrzymała konstrukcja, świetne materiały, precyzyjne klejenie, montaż zgodny z wytycznymi – właśnie tak, krok po kroku, osiąga się coraz lepsze wyniki, jeśli chodzi o współczynnik termoizolacji.

Rozwiązania 100% Made in Austria znakomicie wpisują się w filozofię i wymagania budownictwa pasywnego. Dostępne w różnych rozmiarach, indywidualnie doposażane w dodatkowe udogodnienia, prowadzą do realnych oszczędności. Tracąc nawet kilkadziesiąt procent mniej energii, zyskuje portfel, a wszyscy mieszkańcy odczuwają komfort przez 365 dni w roku!

Internorm specjalizuje się w oknach PCV z nakładką aluminiową oraz nowoczesnych oknach drewniano-aluminiowych. 

INT_Bildwelt_KF500_Studio_iso.jpg                                         INT_Bildwelt_HF410_HomePure_iso_rdax_800x566.jpg

Przeszklenie w rozmiarze XL

Dzięki takim rozwiązaniom jak przesuwne drzwi HS 330 zmienisz ścianę pomieszczenia w jedno wielkie okno z wyjściem na zewnątrz. Stylowo, bezpiecznie, z nastawieniem na piękne widoki i dopływ maksymalnej ilości światła. Rozmiary sięgające kilkunastu metrów kwadratowych powierzchni robią wrażenie. Taki system bez trudu połączysz z innymi rozwiązaniami Internorm. Na przykład w jednym pomieszczeniu masz okno HS330 (drewniano-aluminiowe) a w drugim HF310 - wszystkie w w tej samej stylistyce Studio czy Home Pure. 

 

 Duże przeszklenia

Innowacje I-tec

Internorm to nie tylko nowoczesne okna. Dużo pochwał zbierają również produkty z serii I-tec, które wpisują się w aktualny trend inteligentnych domów. Okazuje się, że sterowanie wentylacją i zacienieniem z poziomu urządzenia mobilnego nie jest żadną trudnością. Co więcej, wbudowana w okno plisa może być sterowana dzięki energii generowanej przez baterię fotowoltaniczną, a wentylacja nie oznacza utraty znacznej ilości energii. Jeżeli zastosujesz wymiennik cieplny oraz specjalne filtry, zaoszczędzisz pieniądze, zyskując jednocześnie zdrowy dopływ świeżego powietrza.

 

 Nawiewnik I-tec Internorm    

 

 

 

Drzwi zewnętrzne Internorm

ekey_integra

Nie tylko okna decydują o termoizolacji budynku. Często lekceważonym, a jednak bardzo ważnym elementem są drzwi wejściowe.

Dzięki Internorm mogą być niezwykle szczelne, ale i bezpieczne, stylowe, nowoczesne, izolujące od hałasu. Dodatwko dopasujesz je stylistycznie do swoich okien. Drzwi mogą być wykonane w całości z aluminium albo z drewna połączonego z aluminium. Na etapie wyboru drzwi warto pomyśleć na temat nowoczesnych rozwiązań w zakresie wejścia do domu. Jednym z obecnie najpopularnijeszych rozwiązań, to tzw. Ekey, dzięki któremu możesz drzwi wejściwe otwierać przy pomocy krzciuka. 

 

Wszystkie modele drzwi możesz wyszukać w tym miejscu - http://www.drzwi-pasywne.pl/

Dodatkowo drzwi wraz z konsultantem Internorm, możesz stworzyć przy pomocy naszego konfiguratora. Nasze narzędzie pozwala wpasowować skonfigurowane drzwi w wizualizacje Twojego domu. To naprawdę ułatwia wybór. 

 

 

 

 

Niechciany zwrok oraz nadmiar ciepła - jak się zabepzieczyć ? 

Rolety, plisy, żaluzje, moskitiery – metod zacienienia pomieszczenia jest wiele, podobnie jak powodów. Czasem jest to niepożądany wzrok przechodniów, innym razem praktyczna ucieczka przed agresywnie wlewającym się światłem słonecznym. Jak widać, oferta Internorm okazuje się niezwykle kompleksowa w tym zakresie.

Posiadamy w naszej ofercie:

- Rolety

- Żaluzje

- Okna zespolone z żaluzją wewnętrzne (Genialne rozwiązanie - http://okna.waw.pl/produkt/okno/drewniano-aluminiowe/hv-350

- Moskitiery 

Takie rozwiązane jak na tym zdjęciu jest możliwe dzięki wewnętrznej żaluzji do której w każdej chwili masz dostęp - fajnie prawda ? 

Okno z żaluzją

 

Masz pytania ? 

Jeśli zainteresował cię ten artykuł, a masz jeszcze jakieś pytania, skontkatuj się z naszymi doradcami. Z przyjemności odpowiedmy na Twoje pytania. 

http://okna.waw.pl/kontakt 

 

 

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF