Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Prawidłowa wymiana okien – montaż i demontaż w okolicach Warszawy

Zdjęcie Prawidłowa wymiana okien – montaż i demontaż w okolicach Warszawy

Zastanawiało Cię kiedyś, co sprawia, że niektóre okna są szczelne, a inne nie? Często decyduje jakość wykonania, konstrukcja, poziom termoizolacji. Jednak nawet najlepsze rozwiązania, takie jak okna Internorm, mogą nie spełnić swojej roli. Z jakiego powodu? Nieprawidłowego montażu.

Dlaczego to takie ważne

Montaż stanowi decydujący moment remontu związanego z wymianą okien. Sprawa jest kluczowa z powodów:

 • Krzywo i nierówne osadzone okno wygląda bardzo źle, podobnie jak niezakryta izolacja.
 • Drobny błąd może skutkować nieustannymi problemami z wilgocią i chłodem.
 • Wymiana okien przewyższa wiele prac remontowych ze względu na koszty. Nie warto wydawać tysięcy złotych tylko po to, by pogorszyć termoizolację budynku. Swoją drogą, nieszczelność prowadzi do zwiększonych nakładów na energię. Nawet nie zdajesz sobie sprawy, jak wiele wydajesz z powodu przepuszczających chłód okien.
 • Technicznych. Nawet najlepsze okno na rynku zawiedzie, jeżeli jest źle zamontowane. Tylko tyle i aż tyle.

Prawidłowy montaż okien

Krótki artykuł nie jest w stanie oddać lat doświadczeń fachowców. Warto jednak mieć na uwadze kilka niezbędnych punktów. Nawet jeżeli nie będziesz samodzielnie montować okna, sprawdź, czy zatrudniony pracownik robi to w sposób prawidłowy i należycie dokładny. Liczy się bowiem precyzja, spokój i kolejność!

Montaż MOWO

Dlatego tak bardzo poleca się montaż MOWO. Specjalna technika pozwala na metodyczne działanie krok po kroku. Od przygotowania ściany, poprawek i wyrównania, przez dokładne mierzenie i przycięcie, po klejenie i osadzanie okna w odpowiedniej kolejności.

Demontaż

Spytasz – jak w takim razie demontować stare okna? Wbrew pozorom jest to również bardzo istotny moment. Nie działaj pochopnie i nie niszcz nawet najstarszych okien. Nie wybijaj i nie wyrywaj. Spokojnie, metodycznie, delikatnie usuń pozostałości. Dlaczego? Robienie wyrwy w ścianie nie jest najlepszym przygotowaniem powierzchni do montażu nowych rozwiązań… Oszczędź mur, a zatem czas i pieniądze!

Montaż Internorm w okolicach Warszawy

Wiemy, że montaż i demontaż okien to nie najłatwiejsze zadanie, nawet dla doświadczonych fachowców. Dlatego w salonie Internorm za zasadę przyjęliśmy kompleksowość usług. Doradzamy, wspieramy, prezentujemy, zamawiamy, sprzedajemy, ale również montujemy. Mamy w zespole specjalistów, którzy sprostają montażowi w każdych warunkach. Tym samym gwarantujemy, że najlepsze rozwiązania na rynku zostaną zaimplementowane w sposób stuprocentowo zgodny ze sztuką i zaleceniami producenta okien Made in Austria. Zapraszamy do Warszawy, do showroomu Internorm!

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF