Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Żaluzje fasadowe: sterowanie ręczne czy automatyczne?

Kategorie: żaluzje   innowacje   design   dom inteligentny  
Zdjęcie Żaluzje fasadowe: sterowanie ręczne czy automatyczne?

Żaluzje fasadowe – sterowanie ręczne czy automatyczne?

 

Rozważasz zakup żaluzji fasadowych? Musisz wiedzieć, że za ich prawidłowe funkcjonowanie odpowiada system sterowania. To, jakiego dokonasz wyboru ma także bezpośredni wpływ na Twój komfort oraz wygodę użytkowania. Istnieją dwa rodzaje sterowania żaluzjami fasadowymi – automatyczne i ręczne. Najlepsze żaluzje fasadowe zewnętrzne zapewniają zaciemnienie szyb oraz chronią przed dopływem promieni słonecznych i tym samym nadmiernym nagrzaniem pomieszczeń. Dodatkowo, spełniają rolę estetyczną, czyli nadają zewnętrznej części budynku oryginalnego wyglądu. Duże znaczenie ma zatem materiał i wzór, jaki wybierzemy przy okazji ich zakupu. Trzeba jednak zastanowić się również nad tym, czy nasze żaluzje sterowane Warszawa mają być mechanicznie czy ręcznie.

 

Automatyczne sterowanie – wygoda i komfort użytkowania najlepszych żaluzji fasadowych

 

Nie ulega wątpliwości, że jest to rozwiązanie praktyczne i bardzo wygodne. Wybierają je Ci, którzy cenią sobie wysoki komfort oraz nowoczesne technologie, ułatwiające im codzienne funkcjonowanie. Automatyczne sterowanie sprawdza się przy dużych przeszkleniach oraz w domach, gdzie mamy większą ilość okien, ponieważ taki mechanizm pozwala na sterowanie większą ilością zamontowanych żaluzji. Za pracę systemu odpowiada silnik, który zostaje umieszczony wewnątrz rynny górnej. Nie musimy się obawiać jego głośnej pracy, gdyż został on stworzony w taki sposób, aby nie wpływać na komfort mieszkańców. Lamele można ustawić w dowolnej pozycji, żaluzje zasłaniać i odsłaniać przy użyciu wygodnego pilota. Na uwagę zasługuje również fakt, że programatory pozwalają na zarządzanie żaluzjami sterowanymi Warszawa nawet podczas naszej nieobecności w domu, a specjalne czujniki słoneczne zadbają o to, by w pomieszczeniach zawsze panowała właściwa temperatura.

 

Prezentacja SmartWindow System [2830].jpg 

W Internorm wraz zakupem możesz sciągnać za darmo aplikację SmartWindow  do sterowania żaluzjami. 

Internorm Warszawa. Żaluzje sterowane ręcznie

 

Ten typ stosowany jest coraz rzadziej, a to ze względu na mniejszy komfort użytkowania. Obsługa żaluzji z ręcznym sterowaniem wymaga większego zaangażowania od użytkowników, gdyż nie jesteśmy w stanie z wykorzystaniem pilota zarządzać wszystkimi żaluzjami w mieszkaniu, a każda z nich wymaga bezpośredniej obsługi. Nie poleca się takiego rozwiązania przy większych przeszkleniach oraz na dużych powierzchniach mieszkalnych. Ewentualne ręczne sterowanie można zastosować przy standardowych wymiarach okien. Najlepsze żaluzje fasadowe z automatycznym sterowaniem to z pewnością większy koszt, ale też wygoda. Nie ulega wątpliwości, że taki mechanizm polecany jest każdemu i we wszystkich mieszkaniach sprawdzi się znacznie lepiej, niż sterowanie ręczne, które traci coraz bardziej na znaczeniu. Nowoczesne żaluzje fasadowe to zatem doskonała propozycja dla jeszcze większego komfortu każdego dnia. Z pewnością warto ją rozważyć!

sonnenschutz_neu.jpg Żaluzje fasadowe dają większy komfort użytkownaia niż rolety. 

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF