Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Okna do domu jednorodzinnego

Kategorie: okna   drzwi   rolety   żaluzje   design   dom inteligentny  
Zdjęcie Okna do domu jednorodzinnego

Okna do domu jednorodzinnego – co powinniśmy wiedzieć?

Z pewnością każdy z nas wie, że okna do domu jednorodzinnego są inwestycją długoletnią. Kupując te dobrej jakości, możemy mieć pewność, że będą nam służyć przez długi czas. Niższa cena nie zawsze oznacza oszczędność, gdyż może się okazać, że zakupione okna będziemy zmuszeni wymieniać już po kilku latach, co spowoduje, że po raz kolejny zapłacimy niemałą sumę pieniędzy. Czy istnieje przepis na idealne okna do domu jednorodzinnego? Jakie cechy powinny posiadać, aby spełniały oczekiwania najbardziej wymagających klientów i jednocześnie były dostępne dla tych, dla których duże znaczenie ma niska cena?

 

Tanie, energooszczędne, bezpieczne. Okna PCV-aluminiowe, okna drewniano-aluminiowe. Jak znaleźć kompromis?

W pierwszej kolejności zawsze zastanawiamy się nad materiałem, z jakiego mają być wykonane okna do domu. Jest on bardzo istotny, gdyż w dużej mierze to od niego zależy, jak bardzo będą one szczelne, bezpieczne i ciche, a przy tym odporne na wpływ niekorzystnych warunków atmosferycznych. Wybór materiału uwarunkowany jest ceną. Najdroższe są okna drewniano-aluminiowe, a do tańszych zaliczamy okna PCV-aluminiowe. Nie oznacza to jednak, iż te najtańsze zawsze będą tym najmniej korzystnym wyborem. Jeżeli posiadać będą niski współczynnik przenikania ciepła, a ich wykończenie odznaczy się solidnością, możemy je bez żadnych obaw uwzględnić w naszych wyborach. Nie ulega jednak wątpliwości, że to okna aluminiowe są w stanie zaoferować nam najwięcej, dlatego coraz częściej stosuje się rozwiązanie łączenia materiałów przy produkcji okien i tak powstają okna PCV-aluminiowe i okna drewniano-aluminiowe. Łączą w sobie estetykę, oryginalny wygląd, elegancję i doskonałą ochronę i bezpieczeństwo.

 

 

HF310_hoal_homepure.jpg                                      KF410_kual_homepure.jpg

 

 

Okna antywłamaniowe – czy to konieczne?

Są osoby, które rozważają zakup okien antywłamaniowych. Przy domkach jednorodzinnych może się to okazać najrozsądniejszym rozwiązaniem. Posiadają one odpowiednie systemy zabezpieczeń, jak też ich okucia są wzmocnione, a szyby wykazują się większą odpornością na wybicia. W mieszkaniach na wyższych piętrach ryzyko włamania przez okna jest dużo mniejsze - można uznać, że praktycznie żadne. Zupełnie inaczej jest w budownictwie jednorodzinnym. Włamywacze mają ułatwiony dostęp do domu, z czego skutecznie korzystają. Okna do domu jednorodzinnego o właściwościach antywłamaniowych utrudnią im to zadanie, a dzięki temu my będziemy mogli spać spokojniej.

 

Najlepsze okna antywłamaniowe KF500.

 

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF