Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Wilgoć w domu – sprawdź jak działa system Itec – Wentylacja

Kategorie: okna  
Zdjęcie Wilgoć w domu – sprawdź jak działa system Itec – Wentylacja

Wilgoć w najbliższym otoczeniu. Sprawdź jak działa system I-TEC i wentylacja w domu

 

Wentylacja stanowi podstawę dbania o dom i jego mieszkańców. Dlaczego tak właśnie jest, co można w tej materii zrobić, jakie są minusy i rozwiązania – o tym wszystkim dowiesz się, czytając nasz artykuł. Już na wstępie możemy zaznaczyć, że odpowiedzi warto poszukiwać wśród specjalistów salonu Internorm. Pamiętaj, że wentylacja w domu to podstawa zdrowego i bezpiecznego funkcjonowania całej rodziny.

 

Dobre okna do domu gwarancją czystego powietrza. Sprawdź dlaczego!

 

- Zalety wietrzenia Dopływ świeżego powietrza znakomicie wpływa na samopoczucie użytkowników pomieszczenia. Podtrzymuje dobry nastrój, dostarcza energii do pracy i zabawy, pozwala na zdrowy sen, rozgania gromadzącą się wilgoć, wpływając dodatnio na zdrowie mieszkańców oraz stan budynku. - Wady wietrzenia Czy wentylacja pomieszczeń może mieć jakieś wady? W klasycznej formie jest to niestety bardzo zauważalne i uciążliwe. Powietrze zza okna nie zawsze jest świeże, a zanieczyszczone lub przenoszące pyłki zagrażają alergikom. Uchylone okno na parterze, a nawet pierwszym piętrze to nierzadko zaproszenie dla włamywacza, szczególnie jeżeli właściciel zapomni się przy wychodzeniu z domu, co zdarza się dosłownie każdemu. Przejdźmy do argumentów finansowych. Wietrzenie przed snem, w ciągu dnia ma swoją cenę. Otwarte okno w bardzo szybkim tempie wysysa nagromadzoną energię. Znów trzeba dołożyć do pieca, przekręcić kurek z gazem, otworzyć kaloryfer… A miesięczny rachunek rośnie w zatrważającym tempie. Zaiste, w tym kontekście zupełnie nie opłaca się walczyć z wilgocią i innymi szkodliwymi czynnikami!

 

I-tec Wentylacja jako nowatorski system

 

Odpowiedzią na problemy z wilgocią jest innowacyjny produkt Internorm znany jako I-tec Wentylacja. Okazuje się, że można wietrzyć do woli, tracąc energię na tyle nieznacznie, by przestać martwić się kosztami walki z wilgocią i "zaduchem". I-tec Wentylacja to ukryty w środku okna wymiennik ciepła. Nie widać go, a jedynymi zewnętrznymi elementami są niewielkie, stylowe kratki stanowiące wywietrzniki. Wymiennik ciepła zapewnia bezproblemową wentylację z oszczędnością nawet 86% energii względem tradycyjnie uchylonego okna. Możliwość instalacji dodatkowych filtrów zabezpiecza problem alergików, a samo wietrzenie nie jest już pokusą ani szansą dla potencjalnych włamywaczy. Co ciekawe, wentylacją można sterować nawet mobilnie – z poziomu tabletu lub smartfonu za pomocą aplikacji SmartWindow System. Inteligentny dom? Warto. Nie tylko dla zaspokojenia ciekawości, ale przede wszystkim dla zdrowia. Chociażby z tego właśnie względu dobre okna do domu to jedna z najważniejszych inwestycji, jakie możemy podjąć. System I-tec okien Internorm to zatem:

- zdrowie i oddalenie zagrożenia wilgocią oraz pleśnią

- komfort funkcjonowania

- bezpieczeństwo każdego dnia

- nietuzinkowy design

- innowacja i zastosowanie nowoczesnych technologii.

 

Przetestuj w naszym salonie. Okna Internorm i grono specjalistów

 

Wybór dobrych okien do domu to nie lada wyzwanie. Biorąc pod uwagę obowiązujące technologie, możliwości finansowe czy nie do końca sprecyzowane preferencje, droga do podjęcia decyzji staje się trudniejsza. Z tego też względu zapraszamy do warszawskiego salonu okien Internorm. Na miejscu przekonasz się, z jakimi produktami może być kompatybilny system Wentylacja I-tec. Zobacz, jak działa i porozmawiaj z ekspertem - zainwestuj, by oszczędzać. Wentylacja w domu to klucz do jakości życia. Oceń sam!

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF