Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Wilgoć w domu – sprawdź jak działa system Itec – Wentylacja

Ocena 0
Zdjęcie Wilgoć w domu – sprawdź jak działa system Itec – Wentylacja

Wentylacja stanowi podstawę dbania o dom i jego mieszkańców. Dlaczego, co można z tym zrobić, jakie są minusy i rozwiązania – o tym wszystkim dowiesz się, czytając nasz artykuł. Już na wstępie możemy zaznaczyć, że odpowiedź czeka między innymi w warszawskim salonie okien Internom.

Zalety wietrzenia

Dopływ świeżego powietrza znakomicie wpływa na samopoczucie użytkowników pomieszczenia. Podtrzymuje dobry nastrój, dostarcza energii do pracy i zabawy, pozwala na zdrowy sen, rozgania gromadzącą się wilgoć, wpływając dodatnio na zdrowie mieszkańców oraz stan budynku.

Wady wietrzenia

Czy wentylacja pomieszczeń może mieć jakieś wady? W klasycznej formie jest to niestety bardzo zauważalne i uciążliwe. Powietrze zza okna nie zawsze jest świeże, a zanieczyszczone lub przenoszące pyłki zagrażają alergikom. Uchylone okno na parterze, a nawet pierwszym piętrze to nierzadko zaproszenie dla włamywacza, szczególnie jeżeli właściciel zapomni się przy wychodzeniu z domu, co zdarza się dosłownie każdemu.

Przejdźmy do argumentów finansowych. Wietrzenie przed snem, w ciągu dnia ma swoją cenę. Otwarte okno w bardzo szybkim tempie wysysa nagromadzoną energię. Znów trzeba dołożyć do pieca, przekręcić kurek z gazem, otworzyć kaloryfer… A miesięczny rachunek rośnie w zatrważającym tempie. Zaiste, w tym kontekście zupełnie nie opłaca się walczyć z wilgocią i innymi szkodliwymi czynnikami!

I-tec Wentylacja

Odpowiedzią na problemy z wilgocią jest innowacyjny produkt Internorm znany jako I-tec Wentylacja. Okazuje się, że można wietrzyć do woli, tracąc energię na tyle nieznacznie, by przestać martwić się kosztami walki z wilgocią i zaduchem. I-tec Wentylacja to ukryty w środku okna wymiennik ciepła. Nie widać go, a jedynymi zewnętrznymi elementami są niewielkie, stylowe kratki stanowiące wywietrzniki.

Wymiennik ciepła zapewnia bezproblemową wentylację z oszczędnością nawet 86% energii względem tradycyjnie uchylonego okna. Możliwość instalacji dodatkowych filtrów zabezpiecza problem alergików, a samo wietrzenie nie jest już pokusą ani szansą dla potencjalnych włamywaczy. Co ciekawe, wentylacją można sterować nawet mobilnie – z poziomu tabletu lub smartfonu za pomocą aplikacji SmartWindow System. Inteligentny dom? Warto. Nie tylko dla zaspokojenia ciekawości, ale przede wszystkim dla zdrowia.

I-tec Wentylacja to

 • zdrowie;
 • komfort;
 • bezpieczeństwo;
 • design;
 • innowacja.

Przetestuj w salonie Internorm

Zapraszamy do warszawskiego salonu Internorm. Na miejscu przekonasz się, z jakimi oknami jest kompatybilny system I-tec wentylacja. Zobacz, jak działa, porozmawiaj z ekspertem. Zainwestuj, by oszczędzać!

Ocena 0

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF