Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Okna energooszczędne – ustal ile zaoszczędzisz inwestując w nowoczesne okna

Kategorie: okna  
Zdjęcie Okna energooszczędne – ustal ile zaoszczędzisz inwestując w nowoczesne okna

Energooszczędne okna w Warszawie i nie tylko. Ustal ile zaoszczędziesz inwestując w nowoczesne okna

 

Na początek warto zadać pozornie dziwne pytanie: czy inwestycja stanowi najlepszy sposób na oszczędność? W przypadku okien – zdecydowanie tak. Dowiedz się, dlaczego z miesiąca na miesiąc tracisz pieniądze, dlaczego wybór dobrych okien ma kolosalne znaczenie, a także czym się kierować, by nie zostać oszukanym, inwestując w okna energooszczędne. Warszawa i Internorm pomogą wskazać właściwą drogę, dlatego sprawdź, co zrobić, by się na niej znaleźć!

 

Dobre okna do domu, czyli jakie?

 

Sprawdżmy poniższe wskazówki i zestawienie, dzięki któremu zweryfikujesz czym charakteryzują się szczelne okna plastikowe, drewniane bądź aluminiowe. Co generuje koszty? Nawet współczesne, standardowe okna PCV mogą powodować nieuzasadnione wydatki związane z nieszczelnością. Zasada jest prosta – im mniej szczelne okno, tym łatwiej z pomieszczenia ucieka nagromadzona energia. To z kolei wymaga dodatkowego grzania. Obojętnie, czy palisz w kominku drewnem, czy posiadasz piec węglowy albo gazowy – ogrzewanie pomieszczeń, z których ucieka ciepło, jest jak studnia bez dna.

Trudno cieszyć się komfortem, a pieniądze odpływają w siną dal. Poza tym przedostająca się przez słabe okna wilgoć działa destrukcyjnie na cały budynek, jest w stanie zniszczyć efekt drogich remontów szybciej, niż myślisz. Jak zacząć oszczędzać? W takiej sytuacji najlepiej jak najszybciej zainwestować w nowoczesne okna. Nowoczesne to znaczy znakomicie skonstruowane, z wykorzystaniem odpowiednich materiałów, przebadane, zawierające odpowiednie certyfikaty, wyposażone w dodatkowe zabezpieczenia i udogodnienia. Pasujące do budownictwa pasywnego, estetyczne (lecz nie kosztem jakości), dopasowane do klienta. Tak działa Internorm, produkuje seryjne rozwiązania, które nieustannie podwyższają poprzeczkę.

Na co uważać wybierając dobre okna do domu? Nawet najlepszy model okna na niewiele się zda i spowoduje jeszcze większe wydatki, jeżeli montaż popsuje cały efekt. Dlatego Internorm zaprasza klientów do korzystania z usług doświadczonych fachowców. Ekipa stosująca się do zasad montażu MOWO gwarantuje skuteczną i bezproblemową realizację, gdziekolwiek mieszkasz. Poza tym, kupując okna, uważaj na niezbyt etycznych sprzedawców. Zachwalają swoje produkty jako wyjątkowo izolacyjne, bardzo szczelne okna plastikowe lub bezpieczne, ale z pewnością wspominają jedynie o pewnym elemencie całości. Co z tego, że klejenie jest w porządku, jeżeli szybę można wybić jednym palcem?

 

Ile wydasz na energię i jakie czynniki generują koszty? Dobre okna do domu to podstawa!

 

Zapytasz: ile zaoszczędzę na wymianie okien? Cóż, to zależy od wielu czynników. Oto część z nich:

 • model okna
 • współczynnik termoizolacji
 • jakość montażu
 • wielkość pomieszczeń i całego budynku
 • łączność z innymi rozwiązaniami Internorm
 • rodzaj domu (pasywny, klasyczny).

 

Warto jednak zauważyć, że Internorm stosuje całkiem ciekawe porównanie. W pasywnym domu, do ogrzania trzydziestometrowego pokoju, wystarczy dziesięć świeczek typu tea light. Wystarczająco obrazowe...?

 

Szczelne okna plastikowe i wiele innych modeli. Odwiedź nasz Salon

 

Na podstawie powyższych uwag i kryteriów możesz wyliczyć konkretną oszczędność z jednym z naszych ekspertów czekających w salonie Internorm w Warszawie. Mamy nadzieję, że przekonamy Cię merytorycznymi argumentami oraz konkretnymi wskazówkami, jakie będziesz mógł zastosować. Postaw na energooszczędne okna i Warszawę, a pomożemy Ci podjąć właściwą decyzję - zgodną z Twoimi możliwościami oraz wymaganiami.

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF