Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Prezentacja SmartWindow System

Kategorie: okna  
Zdjęcie Prezentacja SmartWindow System

Poznaj innowacyjny system okienny Smartwindow System

 

Budujesz inteligentny dom? Zapewne marzysz o prywatnym centrum dowodzenia, maksymalnych oszczędnościach oraz przemyślanych w każdym calu projektach pomieszczeń. Znakomicie Cię rozumiemy. To co dla innych jest niepotrzebnym „gadżeciarstwem” i zbędnym wydatkiem, dla nas stanowi realne wyzwanie. Doceniamy innowacyjność, dlatego proponujemy Klientom okna godne XXI wieku. Poznaj elementy i działanie systemu okiennego SmartWindow. Nowoczesne okna i Warszawa to nasza sprawdzona konfiguracja. Przekonaj się dlaczego!

 

Wentylacja w domu do postawa. Jak ją osiągnąć?

 

Innowacyjny system, jaki oferuje Internorm, to I-tec Wentylacja. W domu czy mieszkaniu bez wątpienia przyniesie wiele korzyści, a komfort funkcjonowania można bardzo szybko dostrzec. Zalet wietrzenia pomieszczeń nie trzeba specjalnie tłumaczyć. Każdy wie, że dostęp świeżego powietrza korzystnie wpływa na zdrowie, koncentrację, sen i nastrój mieszkańców. Analogicznie, nieprzyjemne powietrze obniża jakość życia, powodując dodatkowe ryzyko rozprzestrzeniania się chorób, poprzez ułatwione zadanie dla alergii, bakterii, wirusów… Długo możemy wymieniać, zatem fakt jest jeden i niezaprzeczalny - wietrzyć trzeba i już.

 

Niestety, wietrzenie ma swoją cenę. Wpuszczając świeże powietrze z zewnątrz, błyskawicznie tracimy nagromadzoną energię. Szczególnie w sezonie jesienno-zimowym raczej nieszczególnie zależy nam na nieustannym dogrzewaniu pomieszczeń. Koszty rosną bowiem w ogromnym tempie. Uchylone okna są ponadto niezbyt bezpieczne, a ich obsługa wymaga nieustannej uwagi. Na szczęście Internorm myśli technologicznie, proponując okna, które można wyposażyć w specjalnie zaprojektowany system I-tec. W niemal niezauważalny sposób wewnątrz okna zaimplementowano wymiennik ciepła, który wpuszcza i wypuszcza powietrze, jednocześnie pozwalając zaoszczędzić nawet do 86% energii. Dzięki temu wietrzysz bezpiecznie i wydajesz mniej na ogrzewanie, a jedyne co widzisz, to tylko niewielkie, stylowe kratki w oknie. Przez taki otwór nikt się nie włamie! Możesz zapewnić doskonałą wentylację w domu kiedy tylko zechcesz i jak długo zechcesz, a co istotne - bez ryzyka znacznej utraty ciepła. Wszystko to dla osiągnięcia maksymalnego komfortu i Twoich oszczędności.

 

System I-tec Zacienienie jako synonim nowoczesnych okien Warszawa

 

Okno na świat? Bezcenna rzecz. Jednak nie zawsze życzysz sobie wzroku sąsiadów lub przechodniów albo zwyczajnie w pewnych godzinach nie chcesz wystawiać pomieszczenia na ostre światło słoneczne. I-tec Zacienienie odpowiada na Twoje potrzeby – pozwala zautomatyzować sterowanie wewnętrznie wbudowanymi w okno zacienieniami, na przykład plisami. Do tego potrzebne jest zasilanie... Nie obawiaj się kabli wystających z okna – moduł fotowoltaniczny gromadzi bowiem ekologiczną energię, a system działa nieustająco i zgodnie z wytycznymi.

 

SmartWindow System. Nowoczesne okna i Warszawa to doskonałe połącznie!

 

A gdyby tak móc z dowolnego miejsca zaplanować wentylację w domu? Zacienić pokój, nie ruszając się z łóżka? Sprawdzić stan okien, będąc daleko od domu? Na te potrzeby odpowiada SmartWindow System. Aplikacja zaprojektowana na smartfony i tablety wyposażone w systemy iOS oraz Android zapewnia mobilne zarządzanie rozwiązaniami Internorm. Wygodnie, za darmo, z każdego miejsca. Bądź smart! Przetestuj rozwiązania, sprawdź innowacyjne systemy okienne i porozmawiaj o nich w showroomie w Warszawie. Zapraszamy!

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF