Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Czy w Polsce można kupić okna luksusowe ?

Kategorie: okna   design  
Zdjęcie Czy w Polsce można kupić okna luksusowe ?

Każdy kolejny rok to zmiany w modzie oraz panujących trenach w aranżacji wnętrz. Przez kilka lat dało się jednak zaobserwować, że pewne standardy są powtarzane już od wielu sezonów. Przykładem są m.in. duże okna, które dla wielu są symbolem luksusu i elegancji. Efekt wizualny nie przyćmił jednak całkowicie jakości, która w przypadku okien odgrywa pierwszoplanową rolę.

Mianem „okna luksusowe” można nazwać te, które łączą w sobie nowoczesny i elegancki wygląd z wysoką jakością samego produktu, czyli są w stanie zapewnić maksymalną szczelność w pomieszczeniu, jak też są odporne na uszkodzenia.

Nowe standardy w branży

Zanim zdecydujemy się na konkretne okna, warto zasięgnąć wiedzy na temat tego, co obecnie pojawiło się w branży okiennej. Wiele firm nieustannie poszerza swoją ofertę, jak też stara się wykorzystywać coraz nowsze technologie, będące wyznacznikiem wspomnianego wcześniej luksusu. Internorm od początku swojej działalności stawiał na autorskie rozwiązania i tak oto wprowadził na rynek serię rewolucyjnych technologii. l-tec Smart Window, l-tec Ryglowanie l-tec, Wentylacja l-tec Zacienienie oraz seryjnie montowane Oszklenie l-tec. Mają one jednocześnie wzbogacać nowoczesne okna o niebanalny wygląd i stylistykę, jak też proponować ich przyszłym użytkownikom najwyższą  jakość. Istnieje również możliwość zaprojektowania kompleksowego okna na wymiar dopasowanego do domu klienta.

Okucia, jakie wykorzystuje w produkcji okien Internorm, posiadają certyfikat RC-2. Okna nie wymagają regulacji, są również łatwe w czyszczeniu. W przypadku wentylacja w technologii I-tec możliwe jest  odzyskanie aż 86% energii cieplnej, a zacienienie, czyli  automatyczna żaluzja z napędem fotowoltaicznym, sterowana przy pomocy bezprzewodowego panelu zapewni intymność i dyskrecja w mieszkaniu. To nasza definicja luksusu!

 

Okna nie z tego świata

Na rynku dostępne są również nowoczesne okna, którymi można sterować przy pomocy urządzeń mobilnych. Jest to element tzw. inteligentnego domu, gdzie wszystko zostało maksymalnie zmechanizowane. Również Internorm proponuje takie rozwiązanie. Wykorzystując smartfon lub tablet, możemy sterować zewnętrznymi iorazwewnętrznymi roletami, jak też zarządzać technologiami I-tec Zacienienie i I-tec Wentylacja. To już maksymalny luksus!

nowoczesny-design-internorm-okna-pasywne.jpg 

Najlepsza Polska realizacja roku 2015 

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF