Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Drzwi i okna – Realizacje w Warszawie

Kategorie: okna   drzwi   design  
Zdjęcie Drzwi i okna – Realizacje w Warszawie

Drzwi i okna powinny być dopasowane do wnętrza budynku, stanowią bowiem jego integralną część, dlatego też tak dużą wagę przywiązuje się do ich wyglądu. Nie można jednak zapominać o ich aspektach technicznych, ponieważ to właśnie przez nie straty ciepła wynoszą aż 20%. Drzwi i okna z Warszawy stanowią bogatą ofertę produktów, które wyróżniają się parametrami wpisującymi się w budownictwo pasywne, czyli takie, w którym zapotrzebowanie na ciepło do ogrzewania jest maksymalnie najniższe.

 

Pasywne drzwi i okna z Warszawy

 

Drzwi i okna są niezwykle istotnymi elementami konstrukcji budynku z punktu widzenia strat ciepła. Z tego powodu z wykorzystaniem zaawansowanej technologii i rozwiązaniom wiele firm zdecydowało się na pasywne drzwi i okna. Warszawa jest jednym z tych miast, które wytycza trendy w tym zakresie, dlatego warto zainteresować się ofertą tutejszych przedsiębiorców.

 

Drzwi pasywne muszą spełniać przede wszystkim jeden podstawowy warunek. Ich izolacyjność cieplna nie może być większa niż 0,8 W/m2K. Dzięki temu straty ciepła są maksymalnie niskie, co zapewnia komfort termiczny bez konieczności dogrzewania pomieszczeń nawet przy bardzo niskich temperaturach. Niewątpliwe znaczenie przy drzwiach pasywnych ma także ich montaż. Powinny one zostać zamontowane po zakończeniu prac mokrych, mur musi zostać dokładnie oczyszczony i zagruntowany. Istotne jest ponadto umieszczenie drzwi w odpowiedniej przestrzeni termoizolacji budynku, dzięki czemu unikniemy mostków termicznych. Pianka izolacyjna musi być dobrze chroniona przed kontaktem z wodą technologiczną.

 

Okna pasywne, czyli okna ciepłe

 

Okna pasywne, podobnie jak drzwi, muszą spełniać pewne określone wymogi, które również dotyczą izolacyjności cieplnej. Współczynnik przenikania ciepła dla całego okna musi być poniżej  0,8 W/m2K, im jest on niższy, tym straty cieplne są mniejsze. Dostrzegamy tutaj podobieństwo między drzwiami i oknami pasywnymi, zawsze szukamy takich, których współczynnik jest jak najniższy oraz nie przekracza wartości  0,8 W/m2K.

 

Drzwi i okna Internorm w wielu przypadkach spełniają te wymogi, są dostosowane do potrzeb współczesnego społeczeństwa i budownictwa, które jest ukierunkowane na nowoczesność i dużą energooszczędność. Producenci zawsze mają jednak na uwadze estetykę i wygląd tych produktów. Wysoka jakość połączona z modnym designem to cel, jaki chcemy osiągnąć najczęściej. Oba aspekty są równie ważne, dlatego nie można lekceważyć żadnego z nich.

 

Zastanawiasz się jak wyglądają nasze okna i drzwi ?

 

Oto kilka realizacji z Warszawy i okolic.

 

 

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF