Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Drzwi wejściowe Internorm

Kategorie: drzwi   innowacje   design   dom inteligentny  
Zdjęcie Drzwi wejściowe Internorm

Nowy sezon, nowy design, świeżość i technologie. W ofercie Internorm w 2018 roku pojawiły się nowe propozycje drzwi wejściowych w 4 liniach stylistycznych w kilku ciekawych wariantach oraz z solidnym systemem bezpieczeństwa. Każde drzwi wejściowe Internorm wykonywane są na wymiar, dzięki czemu zawsze pasują idealnie, perfekcyjnie i modnie się przy tym prezentując.

Nowocześnie czy tradycyjnie?

Projektanci Internorm pozostawiają Ci wolność wyboru, sam decydujesz, czy Twoje drzwi wejściowe mają wyróżniać się nowoczesnym surowym designem czy może klasycznym i tradycyjnym charakterem. 4 linie stylistyczne to 4 różne nurty w projektowaniu. Linię Studio charakteryzują awangardowe formy i niekonwencjonalne rozwiązania. Home Pure to czystość, nieskazitelność i oszczędność w dekoracji, proste linie i geometryczne kształty. Home Soft stanowi propozycję dla miłośników przytulnych i ciepłych wnętrz. Z kolei drzwi wejściowe Ambiente powstały z myślą o tradycjonalistach, entuzjastach ponadczasowej elegancji i odrobiny luksusu.

Przejrzyj drzwi wejściowe według styli architektonicznych!

Rozwiązania szyte na miarę

Nowości w Internorm, które pojawiły się w 2018 roku, to szeroka paleta rozwiązań. Wśród nich dostępne są drzwi z pełnym skrzydłem, które pozwolą Ci zachować maksymalną prywatność i intymność. Pochwyty mogą być wpuszczone lub proste, zawsze jednak dodają wnętrzu przyjemnego charakteru. Możliwe jest zastosowanie w nich naświetleń bocznych. Klient ponadto wybiera materiał, z jakiego są wykonane. Dostępne są drewno, aluminium oraz ich doskonałe połączenie – drewno i aluminium.

W tym sezonie trendsetterzy Internorm szczególnie polecają drzwi wejściowe z przeszkleniem, przyjemne i użyteczne rozwiązanie idealnie prezentujące się we wnętrzach modernistycznych. Wpuszczają światło do środka budynku, dlatego mogą być świetnym rozwiązaniem do ciemniejszych wnętrz. Przeszklenia mogą przybierać rożne kształty i wielkości. Również w tym przypadku drzwi mogą być wykonane z aluminium lub drewna bądź połączenia obu materiałów.

drzwi-wejściowe-HT410-Internorm.jpg

Dla klientów stawiających przede wszystkim na bezpieczeństwo i praktyczność szczególnie polecamy aluminiowe drzwi wejściowe, stabilne i łatwe w pielęgnacji. Na szczególną uwagę zasługuje model AT 200, który zapewnia doskonałą ochronę przed włamaniem dzięki specjalnej konstrukcji skrzydła, a także zamkowi wieloryglowemu. Alumioniowe drzwi wejściowe są dostępne do wyboru spośród szerokiej palety barw, wariantów pochwytów i przeszkleń.

Drzwi wejściowe AT200 różne modele Internorm.jpg

Sprawdź dokładną specyfikację modelu AT 200!

Drzwi wejściowe to zaproszenie do środka. Przedsmak tego, co czeka na nas po przekroczeniu progu. Internorm jak zawsze zadbał o to, aby ta wyśmienita przystawka, spełniła oczekiwania najbardziej wymagających gości.

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF