Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Innowacje Internorm – okna dla alergików

Kategorie: okna   innowacje   design   dom inteligentny   zabezpieczenia  
Zdjęcie Innowacje Internorm – okna dla alergików

Superszczelne okna to cel każdego producenta stolarki okiennej. Panujący dzisiaj trend bardzo często nie uwzględnia jednak niezwykle istotnego czynnika, jakim jest wentylacja. Dlatego pojawia się dylemat. Okna bardzo szczelne zdecydowanie zapewniają większy komfort termiczny i pozwalają zminimalizować opłaty związane z eksploatacją budynku. Brak odpowiedniej wentylacji powoduje jednak, że ograniczony jest dopływ świeżego powietrza do pomieszczenia. Cierpią na tym wszyscy, w tym również alergicy. W jaki sposób połączyć szczelność okien ze skuteczną wentylacją? Odpowiedzią okazują się być specjalne okna dla alergików.

Odpowiedzią na potrzeby współczesnego społeczeństwa jest rozwiązanie od Internorm. I-tec Wentylacja znacząco podnosi komfort życia.

okno KF 500 z systemem wentylacji I-tec.jpg

 

Aż 93% odzyskanego ciepła

System Wentylacji I-tec zapewnia optymalną całodobową wymianę powietrza wewnątrz budynku bez konieczności otwierania okien. To doskonałe rozwiązanie dla alergików, którzy w okresie pylenia ukrywają się w domu przed skutkami oddziaływania na ich organizm pyłków drzew i kwiatów. Zamknięte okna bez wentylacji powodują, że w pomieszczeniach znacząco podwyższa się poziom wilgoci, a brak dopływu świeżego powietrza niekorzystnie wpływa na nasze samopoczucie i zdrowie.

Niewątpliwą zaletą systemu I-tec są niskie straty ciepła, dzięki niemu możliwe jest odzyskanie go aż w 93%. Jak to działa? Wbudowany wymiennik ciepła pasywnie ogrzewa świeże powietrze przy pomocy wypuszczanego – a to wszystko bez żadnego dopływu energii. Efektem jest brak nagłych wahań temperatur oraz wysoki poziom energooszczędności. Okna, które są zamknięte, stanowią ponadto znacznie skuteczniejszą przeszkodę dla włamywaczy oraz nie przedostaje się do wnętrza hałas zakłócający spokój mieszkańców.

 

Bez kurzu i pyłków

Alergicy w sposób szczególny docenią nowoczesny system Wentylacji I-tec. Przy tradycyjnym wietrzeniu, którego oczywiście wiosną oraz latem starają się oni unikać, powstaje szczelina, a przez nią przedostaje się kurz, zanieczyszczenia i pyłki. Dla alergików oznacza to uciążliwy katar, łzawienie oczu, a niekiedy również zmiany skórne. I-tec Wentylacja wyposażona jest w specjalny zaawansowany filtr, dzięki któremu wyeliminowano ten problem.

Technologia wentylacji przez zamknięte okna I-tec Wentylacja.jpg

Inteligentna technologia

Bez odpowiedniego systemu wymiany powietrza szczelnie zamknięte okna mogłyby przyczyniać się do powstawania w pomieszczeniu grzyba i pleśni, które dla zdrowia każdego człowieka są bardzo szkodliwe. To z tego powodu zaleca się częste wietrzenie pomieszczeń. Wbudowany czujnik wilgoci w systemie I-tec Wentylacja to kolejne rewolucyjne rozwiązanie, które pozwala utrzymać w budynku odpowiedni poziom wilgoci. Okna z taką wentylacją będą zatem doskonałym wyborem do kuchni i łazienki.

Wymiana powietrza odbywa się przez całą dobę i nie ma konieczności nawet najmniejszej ingerencji człowieka. Komfort, wygoda oraz zdrowie – okna z odpowiednią wentylacją potrafią zmienić codzienność i poprawić jakość życia. Tego typu okna dla alergików to naprawdę ciekawe rozwiązanie!

Zobacz film o wentylacji I-tec na YouTube!

Zobacz nasze okna z Wentylacją I-tec:

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF