Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Jak zaplanować wymianę okien?

Kategorie: okna   montaż  
Zdjęcie Jak zaplanować wymianę okien?

Wiele osób zwleka z wymianą okien, pomimo że są już nieszczelne, a ich ramy zniszczone i nie spełniają swojej zamierzonej funkcji. Jest to spowodowane obawami przed dużą inwestycją i długotrwającymi pracami remontowymi. Często nie wiemy również jak wybrać odpowiednie okna o dobrych parametrach technicznych, a zarazem pasujące pod względem stylistyki do elewacji budynku i wnętrza domu. Odpowiednio przygotowany plan pomoże Ci wymienić okna bez najmniejszych komplikacji.

Pomoc i wsparcie ekspertów

Organizacja wymiany okien na własną rękę często kończy się klęską. Powodów tego jest wiele – niewłaściwie wymierzone lub nieodpowiednio przygotowane otwory okienne, wybór okien niespełniających oczekiwań dotyczących izolacyjności cieplnej i akustycznej, a także kolorystyki oraz błędy ekipy montażowej. Nierzadko błędy ujawniają się już po wstawieniu okien, kiedy trudno jest je naprawić.

Aby tego uniknąć, najlepiej skorzystać z porad i pomocy specjalistów, którzy udzielą Ci cennych wskazówek, a także przygotują dla Ciebie gotowy produkt odpowiadający wymiarom otworów okiennych i stylistyce budynku. Masz prawo nie wiedzieć, czym jest współczynnik przenikania ciepła, jakie znaczenie ma stabilność okna, czym różni się pakiet 2-szybowy od 3-szybowego, dlaczego ukryte okucia mają tak duże znaczenie dla bezpieczeństwa. Nie bój się pytać, nasi doradcy rozwieją wszystkie wątpliwości. Takie zasady panują w firmie Internorm, gdzie wspólnie z klientem przeprowadza się wymianę okien już od pierwszego etapu wymierzenia otworów i produkcji odpowiednich okien na wymiar aż po montaż przez naszych specjalistów.

Transport, demontaż i montaż

Internorm produkcja okien drewniano-aluminiowych w Lannach.jpgWybierając producenta lub sprzedawcę okien, warto zdecydować się na taką ofertę, która obejmuje nie tylko sprzedaż produktów, ale też ich transport, demontaż starych okien, przygotowanie otworu okiennego do wstawienia nowych i montaż nowych okien. Potencjał dobrej jakości okien wykorzystany zostanie tylko wtedy, kiedy zostaną odpowiednio umieszczone w otworze okiennym. To zadanie dla fachowców, w przeciwnym razie możesz narazić samego siebie na dodatkowe koszty związane z poprawkami, a nawet zakupem nowych okien. Takie usługi oferuje europejski lider stolarki okiennej Internorm.

Nieocenioną rolę w planowaniu wymiany okien, jak też przy samym pracach pełnią eksperci, którzy będą Ci towarzyszyć przez cały z pozoru trudny dla Ciebie czas. Wymiana okien nie musi być przykrym obowiązkiem, a nową jakością życia w mieszkaniu, w którym zawsze panuje dobry klimat.

 

Zamów wycenę

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF