Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

JAKA JEST CENA DOBRYCH OKIEN?

Kategorie: okna  
Zdjęcie JAKA JEST CENA DOBRYCH OKIEN?

Niska cena czy wysoka jakość – dylemat, przed którym stajemy przy okazji praktycznie każdego wydatku, niezależnie od tego, czy jest to mebel do mieszkania czy nowe buty. Podobnie jest, kiedy decydujemy się na okna do naszego mieszkania. Różnice w cenach okien są coraz większe, co wynika z pojawiania się na rynku nowych oraz zaawansowanych technologii. Czy warto w nie inwestować?

 

Okna PCV - cena, która zadowoli każdy budżet

Tradycyjne okna PCV, które swoje uznanie zyskały już kilka lat temu, dzisiaj kosztują już mniej niż w momencie, kiedy pojawiły się na rynku. Jednak zależy nam na wyższej jakości, lepszej szczelności oraz bezpieczeństwie, mamy do wyboru szereg innych rozwiązań. Zamiast dwóch szyb, warto wybrać trzy – to dodatkowa warstwa termoizolacyjna, a zatem okna są cieplejsze i skuteczniej chronią przed utratą ciepła z wnętrza budynku. Analogicznie jest przy współczynniku przenikania ciepła, im jest on niższy, tym okno cieplejsze, ale też droższe. Cena dobrych okien uzależniona jest tak naprawdę od szczegółów, które jednak odgrywają niezwykle ważną rolę. Nie bez znaczenia są też zabezpieczenia antywłamaniowe – okno bezpieczniejsze, okno droższe. Kolejny czynnik, który buduje cenę, to materiał, z jakiego zostało ono wykonane. Dużym zainteresowaniem cieszą się okna drewniane, jednak trzeba się liczyć z koniecznością zapłaty za nie wyższej ceny. Podobnie jest, jeżeli interesujemy się oknami aluminiowymi. Najmniej zapłacimy za okna PCV. Cena z pewnością wpisze się w każdy przewidywany kosztorys.

 

Drewno, aluminium, okna plastikowe. Ceny i ich stosunek do jakości

Zanim zapłacimy, warto zastanowić się nawet kilka razy. Dlaczego? Okna do domu to inwestycja na długie lata, to również ważny element wyposażenia domu w kontekście komfortu cieplnego. Jeżeli wybierzemy okna najtańsze, których współczynnik przenikania ciepła jest wysoki, okno ma dwie szyby i nie jest odpowiednio dopasowane do potrzeb budynku, niska cena na przestrzeni kolejnych lat urośnie na tyle, że przewyższy nawet kilkakrotnie cenę dobrej jakości okien. Dlaczego tak się dzieje? Okna energooszczędne chronią przed dużymi stratami ciepła, są wytrzymałe oraz odporne na uszkodzenia. Dogrzewanie budynku nie jest konieczne, jak to jest przy oknach o niższej jakości. Proponujemy Ci abyś spojrzał na cenę produktu porównując 2 parametry. Pierwszy z nich to gwarancja na produkt, a drugi to cena produktu. Załóżmy, że słabsze okno ma cenę 500 zł a jego gwarancja to np. 5 lat lepsze okno kosztuje dla przykładu 900 zł ale jego gwarancja to 10 lat. I tak koszt miesięczny tańszego okno to 8,30 zł, natomiast miesięczny koszt drożeszego okna to 7,5 zł. Jak widzisz w perspektywie 10 lat droższe okno kosztuje Cię mniej. Po prostu na starcie inwestujesz, a nie wydajesz pieniądze! Warto zatem zastanowić się nad najlepszą dla nas opcją. Niezależnie od tego czy wybieramy aluminium, drewno czy okna plastikowe, ceny oferowane przez Internorm z pewnością zadowolą tych, którzy poszukują wysokiej jakości.

 

Sprawdź osobiście okna plastikowe i ceny, w które warto inwestować!

Uważamy, że spotkanie z doradcą Internorm jest niezwykle istotne – to na takim spotkaniu możemy omówić projekt Twojego domu i dopasować takie produkty oraz podziały cen okien, że efekt końcowy będzie dla Ciebie dużo lepszy. Dodatkowo polecamy przesłać do nas przed spotkaniem zestawienie stolarki albo rzuty projektu, tak żebyśmy już przed spotkaniem mogli sprawdzić możliwości techniczne naszej firmy – najszybszy formularz jest pod tym adresem. Gwarantujemy, że dobierzemy produkt, który z pewnością znajdzie się w Twoim budżecie!

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF