Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Jaka jest cena potrójnej szyby ?

Kategorie: okna  
Zdjęcie Jaka jest cena potrójnej szyby ?

Okna trzyszybowe i cena potrójnej szyby - czy wysoka? Producent okien w Warszawie sugeruje

 

Wybierając okna, najczęściej zwracamy uwagę na ich szczelność. To jeden z istotniejszych aspektów, który w oczach klientów warunkuje okna bardzo dobrej jakości. Obecnie symbolem okien, które mogą być najbardziej zbliżone do ideału, są okna z potrójną szybą. Czy za komfort cieplny, bezpieczeństwo oraz szczelność trzeba zapłacić dużą sumę pieniędzy? Zweryfikujemy, czy okna trzyszybowe i cena idą ze sobą w parze, czy może któryś z elementów mocno odbiega od standardów?

 

Sprawdzone i najlepsze okna. Cena, która powinna odzwierciedlać jakość

 

Trzy szyby to zawsze jedna więcej, niż w przypadku okien tradycyjnych, posiadających szyby podwójne. W praktyce oznacza to dodatkową barierę, która chroni przed wymianą ciepła z otoczeniem. Okna trzyszybowe wyróżniają się lepszymi parametrami, mają niższy współczynnik przewodzenia ciepła, bardzo często są to okna pasywne.

Dodatkowa warstwa termoizolacyjna sprawia, że optymalnie okna z trzema szybami mają współczynnikiem Uw na poziomie 0,63 W/m²K. Dla porównania trzy szyby to zazwyczaj Uw od 1,5 do 1,1 W/m2K. Przy wyborze okien trzyszybowych warto jeszcze zwrócić uwagę na rodzaj szyb. Zaawansowana technologia sprzyja oszczędności oraz wysokiej jakości, dlatego duże uznanie zyskały tzw. szyby niskoenergeryczne. Zostały zaprojektowane w taki sposób, aby jednocześnie zapewniać doskonałe parametry termoizolacyjne, a także efektywnie wykorzystywać słońce jako źródło energii. Dobre potrójne szyby muszą być jak najbardziej przezierne.

 

Większa inwestycja, tańsza eksploatacja. Producent okien w Warszawie

 

Czy cena to jedynie koszt zakupu okien? Aby dokonać trafnego wyboru zastanawiając się nad najlepszymi oknami i ceną, trzeba na nie spojrzeć z nieco innej perspektywy. Nie są to jedynie te elementy wyposażenia domu, które mają dostarczać naturalne światło do wnętrza budynku, ale to one w dużej mierze odpowiadają za komfort cieplny i temperaturę w pomieszczeniach.

Przez okna budynek w przypadku nieszczelnych okien traci bardzo dużo ciepła, co zmusza właścicieli do dogrzewania domu, a to z kolei związane jest z dodatkowymi kosztami. Okna trzyszybowe stanowią skuteczniejszą ochornę przed taką wymianą ciepła i tym samym ograniczają wydatki na ogrzewanie. Wyższa cena nie oznacza wyższych kosztów, może wręcz wiązać się z dużymi oszczędnościami. Okna z 3 szybami kosztują więcej niż te, które mają jedynie 2 szyby. Koszt ich zakupu zwraca się jednak bardzo szybko. Już po pierwszych miesiącach, szczególnie w okresie zimowym dostrzec można niższe rachunki za ogrzewanie. To oszczędności warte inwestycji.

 

Najlepsze okna - cena i różnica w kosztach

 

Internorm to lider okien pasywnych i energooszczędnych, z związku z tym 95% produkcji stanowią szyby potrójne – w każdej wycenie są one traktowane jako standard. W związku z tym okna trzyszybowe i cena przedstawiają się następująco - mają one szybę potrójną w cenie zakupu. Gdybyś jednak nie potrzebował okien, aż tak ciepłych to koszt zakupu podwójnej szyby będzie o 30% tańszy od szyby potrójnej. Z kolei orientacyjny koszt zakupu szyby podwójnej o współczynniku Ug-1,1 W/m2k to 197 zł/m2, natomiast podstawowy koszt zakupu szyby potrójnej to przy Ug – 0,5 W/m2k - 319 zł/m2. Internorm jako producent okien i Warszawa, to doskonałe połączenie. Jeżeli powyższe informacje chciałbyś zerwyfikować osobiście, nie zwklekaj - odwiedź nas i sięgnij po radę!

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF