Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Jakie okna do salonu

Kategorie: okna   design  
Zdjęcie Jakie okna do salonu

Nowoczesne okna do salonu. Jakie wybrać?

 

Czy okna to tylko praktyczny element wyposażenia mieszkania? Czy można je traktować w kontekście dekoracji czy jedynie ograniczyć ich rolę do dostarczania większej ilości światła i ochrony przed włamaniami? Obie te funkcje można połączyć, a dzisiaj nowoczesne okna do salonu i nie tylko, dostępne są w wielu wariantach. Mamy tu na myśli zarówno materiał, z jakiego są wykonane, jak również kolor, rozmiar oraz kształt.

 

Charakterystyka i ceny okien. Plastikowe, drewniane, aluminiowe?

 

Dzisiejsze rozwiązania technologiczne podsuwają nam rozmaite propozycje. Właściwy wybór będzie zależał od wielu czynników - projektu domu, estetyki z którą się identyfikujemy, priorytetów oraz oczekiwań technicznych, czy wreszcie ceny okien - plastikowe-PCV, aluminiowe, drewniane czy będące kombinacją ostatnich dwóch surowców? Poniżej przedstawiamy główne elementy, z jakimi kojarzymy najważniejsze wymienione typy. Oceń i sprawdź swoje preferencje!

 

Designerskie aluminium

 

Aluminium jest materiałem, który kojarzy się współcześnie z ciekawymi oraz niekonwencjonalnymi rozwiązaniami. Powstają z niego prawdziwe dzieła sztuki, świetnie sprawdza się we wnętrzach nowoczesnych, stylowych, minimalistycznych i modernistycznych. Okna aluminiowe prezentują się bardzo efektownie, potrafią dodać aranżacji elegancji, ale też lekkości. Aluminium pozwala na tworzenie węższych ram na rzecz większych przeszkleń.

 

Tradycyjnie PCV

 

Okna PCV od lat cieszą się dużą popularnością i uznaniem. Trwałe, wytrzymałe na uszkodzenia i o dobrych parametrach termoizolacyjnych – nie każde okna PCV charakteryzują się tymi cechami, dlatego przy ich wyborze koniecznie zapoznaj się ze wszystkimi danymi technicznymi. Czy jest to dobry wybór do salonu? Jeżeli zainwestujemy w wysoką jakość, jak najbardziej tradycja sprawdzi się doskonale! W zależności od wyboru oraz możliwości, ceny okien plastikowych jako tych najbardziej popularnych, są zróżnicowane. Znajdź swój wymarzony typ i dowiedz się więcej!

 

Rustykalnie - okna drewniane

 

Drewno stanowi symbol elegancji, kunsztu, a także wysokiej jakości. Idealnie prezentuje się we wnętrzach stylowych, retro i vintage. Okna drewniane mają swój niepowtarzalny charakter, jednak wykazują się stosunkowo małą odpornością na wpływ czynników pogodowych. Z tego powodu powstają okna drewniano-aluminiowe, czyli rozwiązanie idealne – trwałe od zewnątrz, eleganckie od wewnątrz.

 

Niezwykle DUŻE możliwości. Okna drewniane i nie tylko

 

Przy oknach o większych, niestandardowych rozmiarach, trzeba skoncentrować się na obecności niskiego współczynnika przenikania ciepła. Większe przeszklenia, to większe ryzyko utraty ciepła. Niski współczynnik to natomiast gwarancja doskonałego komfortu cieplnego. Nowoczesne okna do salonu nie muszą mieć klasycznych rozmiarów. W ostatnich latach rozwinął się trend okien wielkogabarytowych. Okno w salonie na całą ścianę? Dlaczego nie? Dzięki nim salon wydaje się większy, jest otwarty na ogród lub w przypadku apartamentowców - na miasto. Pamiętajmy, że okno jest obrazem, naturalną ozdobą wnętrza mieszkania!

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF