Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Jakie okna do salonu

Ocena 0
Zdjęcie Jakie okna do salonu

Czy okna to tylko praktyczny element wyposażenia mieszkania? Czy można je traktować w kontekście dekoracji czy jedynie ograniczyć ich rolę do dostarczania większej ilości światła i ochrony przed włamaniami? Obie te funkcje można połączyć, dzisiaj okna dostępne są w wielu wariantach, zarówno jeżeli chodzi o materiał, z jakiego są wykonane, jak również kolor, rozmiar, a nawet kształt.

 

Nowoczesny aluminium

 

Aluminium jest materiałem, który kojarzy się współcześnie z ciekawymi oraz niekonwencjonalnymi rozwiązaniami. Powstają z niego prawdziwe dzieła sztuki, świetnie sprawdza się we wnętrzach nowoczesnych, stylowych, minimalistycznych i modernistycznych. Okna aluminiowe prezentują się bardzo efektownie, potrafią dodać aranżacji elegancji, ale też lekkości. Aluminium pozwala na tworzenie węższych ram na rzecz większych przeszkleń.

 

Tradycyjnie PCV

 

Okna PCV od lat cieszą się dużą popularnością i uznaniem. Trwałe, wytrzymałe na uszkodzenia i o dobrych parametrach termoizolacyjnych – nie każde okna PCV charakteryzują się tymi cechami, dlatego przy ich wyborze koniecznie zapoznaj się ze wszystkimi danymi technicznymi. Czy jest to dobry wybór do salonu? Jeżeli zainwestujemy w wysoką jakość, jak najbardziej tradycja sprawdzi się doskonale.

 

Rustykalne drewno

 

Drewno stanowi symbol elegancji, kunsztu oraz wysokiej jakości. Idealnie prezentuje się we wnętrzach stylowych, retro i vintage. Drewniane okna mają swój niepowtarzalny charakter, jednak wykazują się stosunkowo małą odpornością na wpływ czynników pogodowych. Z tego powodu powstają okna drewniano-aluminiowe, czyli rozwiązanie idealne – trwałe od zewnątrz, eleganckie od wewnątrz.

 

Okna o wyjątkowo DUŻYCH możliwościach

 

Okna do salonu nie muszą mieć klasycznych rozmiarów. W ostatnich latach rozwinął się trend okien wielkogabarytowych. Okno w salonie na całą ścianę? Dlaczego nie?!  Dzięki nim salon wydaje się większy, jest otwarty na ogród lub w przypadku apartamentowców na miasto. Okno jest obrazem, naturalną ozdobą wnętrza mieszkania.

 Przy oknach o większych, niestandardowych rozmiarach, trzeba skoncentrować się na obecności niskiego współczynnika przenikania ciepła. Większe przeszklenia, to większe ryzyko utraty ciepła. Niski współczynnik to natomiast gwarancja doskonałego komfortu cieplnego. 

Ocena 0

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

    , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

    ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

    Umów się na spotkanie

    Zamów katalog  wersja papierowa

    Pobierz katalog  wersja PDF