Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Jakie okna przesuwne ?

Kategorie: okna   drzwi   design  
Zdjęcie Jakie okna przesuwne ?

producent okien przesuwanych przedstawia – jakie modele wybrać?

 

Zdecydowałeś się na zakup okien przesuwanych, jednak nadal nie wiesz, na co zwrócić uwagę przy ich wyborze. Jak słusznie przedstawiają producenci okien przesuwanych, jest to rozwiązanie praktyczne i bardzo funkcjonalne, a Ty z kolei dostrzegasz w nim mnóstwo zalet, jeżeli rozpatrujemy aspekty estetyczne. Masz jednak pewne wątpliwości, czy korzystanie z nich będzie wygodne oraz czy np. okna plastikowe przesuwane spełnią Twoje oczekiwania? Warto zatem rozpoznać różnorodne elementy oraz cechy tych modeli, gdyż odpowiednia wiedza i przygotowanie pozwolą podjąć właściwą decyzję! Poniżej prezentujemy garść przydatnych informacji.

 

Nowoczesne okna przesuwane. Bierzemy pod lupę

 

Jak w przypadku każdych okien, również tych przesuwnych, niezwykle istotna jest ich izolacja cieplna i akustyczna. Powinny one być szczelne, ale też dobrze tłumić hałas, co zapewni nam większy komfort oraz pewność, że dźwięki dochodzące z zewnątrz nie zakłócą naszego spokoju, jak również te z mieszkania nie będą słyszalne przez sąsiadów. Przy ich wyborze skoncentrujmy się także na bezpieczeństwie, tzn. nowoczesne okna przesuwne powinny z łatwością się otwierać i jednocześnie chronić przed wejściem do środka osób do tego nieupoważnionych.

 

Okna plastikowe przesuwane – czy tylko PCV?

 

Okna plastikowe przesuwne i nie tylko, mogą mieć duże gabaryty co oznacza, że w zależności od materiału z jakiego zostały wykonane (prócz PCV mamy do wyboru drewno i aluminium), mogą być lżejsze lub cięższe. Biorąc pod uwagę ten czynnik, sprawdźmy, czy okna posiadają np. dodatkowe wózki, co ułatwia ich otwieranie bez wkładania w to dużego wysiłku. Kolejna cecha, jaka ma wpływ na jakość i solidność okien przesuwnych, to okucia.

Nowoczesne okna przesuwne powinny być zatem odporne na działanie czynników zewnętrznych, co przekłada się na ich dłuższe użytkowanie. Nie bez znaczenia jest też wygląd. Dopasowane do aranżacji wnętrza i fasady budynku, tworzą z nimi integralną, harmonijną całość. Poszukując wymarzonych modeli, sprawdź różne oferty najlepszych producentów okien przesuwanych. Wtedy zyskasz właściwą wiedzę i porównanie!

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF