Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Okna do mieszkania

Kategorie: okna   montaż  
Zdjęcie Okna do mieszkania

Okna PCV do mieszkania - sprawdzamy, co jest ważne

Wybór dobrego okna nie jest rzeczą prostą, a już z pewnością nie można podejmować decyzji sugerując się jedynie ceną. Kwestia finansowa jest bardzo ważna, jednak należy pamiętać o tym, że okna do mieszkania to inwestycja w nasze bezpieczeństwo i komfort termiczny. W przeciwieństwie do domów jednorodzinnych w blokach ryzyko włamań przez okna jest niższe, dlatego jeśli nie mieszkamy na parterze, możemy zaoszczędzić na szkle antywłamaniowym. Do dyspozycji mamy okna PCV do mieszkania, okna drewniane Warszawa okna aluminiowe Warszawa. Sprawdź, czym powinny charakteryzować się okna wysokiej jakości.

okna drewniane do mieszkania Warszawa.jpg

Najwyższa jakość - okna drewniane Warszawa i nie tylko

Okna do mieszkania muszą pasować do aranżacji wnętrza, jednak najważniejsze jest, aby zapewniały nam komfort i wysoką ochronę przed wymianą ciepła i wilgoci z otoczeniem. Przy ich zakupie należy sprawdzić jakość i liczbę uszczelek. To one zapobiegają przedostawaniu się wody do wnętrza plastikowego profilu okna. Duże znaczenie ma rodzaj szyby, która powinna mieć maksymalnie najniższy współczynnik przenikania ciepła Ug. W oknach PCV ważna jest grubość wzmocnień, jak też liczba komór. Nie zapominajmy też o tym, z czego wykonane są nasze produkty. PCV może być rozwiązaniem dobrym i tanim, jednak musimy zachować ostrożność przy ich zakupie, wybierając te posiadające odpowiednie parametry. Co więcej, okna aluminiowe Warszawa zapewnią nam niezawodną trwałość i nowoczesny design, a okna drewniane Warszawa nadadzą wnętrzu ciepła, a także przytulnego charakteru.

Parametry okna kluczem do rozsądnego wyboru

Zanim okna zostaną zamontowane w naszym mieszkaniu, zapoznajmy się z ich parametrami. Na uwagę zasługuje współczynnik przenikania ciepła Uw, dlatego im jest on niższy, tym większa ochrona przed utratą ciepła. Wskaźnik izolacyjności akustycznej Rw zapewni mniejszą ilość hałasu dopływającego z zewnątrz. Na osiedlach mieszkalnych ma to duże znaczenie, a jeszcze większe, gdy nasze okna znajdują się od strony ruchliwej ulicy. Klasa szczelności informuje nas o tym, jak bardzo okno jest szczelne, a klasa odporności na obciążenia wiatrem - jaką wykazuje wytrzymałość na silne podmuchy wiatru. Okna PCV do do mieszkania powinny być zatem szczelne, ciche oraz wytrzymałe. To najważniejsze cechy, które charakteryzują okna wysokiej jakości. W innych artykułach znajdziejsz więcej informacji o poszczególnych typach okien - zarówno jeśli chodzi o surowce, jak i zastosowane technologie oraz przeznaczenie.

Okna do mieszkania powinny być zatem szczelne, ciche oraz wytrzymałe. To najważniejsze cechy, które charakteryzują okna wysokiej jakości.

Zobacz okna

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF