Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Okna drewniano-aluminiowe – przegląd modeli

Kategorie: okna  
Zdjęcie Okna drewniano-aluminiowe – przegląd modeli

Okna drewniane są bardziej podatne na wpływ czynników zewnętrznych i bez odpowiedniej konserwacji szybciej ulegają zniszczeniu, ale… są niezwykle trwałe i cechują się doskonałymi parametrami termoizolacyjnymi. Okna aluminiowe nie wykazują z kolei tak dużej wrażliwości na wilgoć i promieniowanie słoneczne. Połączenie tych dwóch rozwiązań jest więc idealne dla najbardziej wymagających klientów.

 

Wyeliminować niedoskonałości i osiągnąć podwójną jakość

Drewno jest podatne na działanie czynników zewnętrznych i wymaga regularnej konserwacji. Aluminium jest materiałem, który nie pozwala na stworzenie okien o tak wysokiej energooszczędności jak w przypadku naturalnego drewna, jednak to ono pozwala zwiększyć trwałość i wytrzymałość stolarki okiennej. Okna drewniano-aluminiowe powstały, by ograniczyć konieczność dokonywania przez klientów trudnych wyborów. Już nie będziemy stać przed dylematem, czy zdecydować się na energooszczędność i wyrafinowany charakter drewna kosztem krótszej żywotności, czy na trwałość i łatwość pielęgnacji, rezygnując z doskonałych parametrów izolacyjności.

Okna drewniano-aluminiowe zbudowane są z dwóch ram – podstawowej drewnianej, gwarantującej izolację termiczną, i zewnętrznej aluminiowej, która chroni okno przed wpływem czynników atmosferycznych. Aby jeszcze wzmocnić wyjątkowość tego rozwiązania, firma Internorm zastosowała w oknach potrójne oszklenie, zespolenie szyby z ramą na całym jej obwodzie, trzy uszczelki, trzpień grzybkowy i antywłamaniowy zaczep zamka. Aluminium i drewno tworzą bardzo zgraną parę, bo wzajemnie się uzupełniają.

okno drewniano-aluminiowe HF 410 I-tec Core.jpg

 

Dla prawdziwych koneserów czystych form

Oferta okien drewniano-aluminiowych od Internorm jest na tyle bogata, że każde unikalne połączenie można w niej znaleźć, niezależnie od gustu właściciela i stylistyki domu. Okna z zaokrąglonymi krawędziami, drewno modrzewiowe, jesionowe, dębowe lub orzechowe, profile aluminiowe w szerokiej palecie kolorów, ukryte okucia i doskonała stabilność – model HF 410 z Uw = 0,64 W/m2K z rdzeniem izolacyjnym I-tec Core to okno, które czystą formą zachwyci entuzjastów prostoty i minimalizmu.

drewniano-aluminiowe okno HF 310 w wielu wariantach.jpg

 

Jeszcze cieplej

Współczynnik przenikania ciepła na poziomie 0,64 W/m2K czyni okna drewniano aluminiowe pasywnymi. W ofercie Internorm jest jednak model, który cechuje się jeszcze niższym Uw wynoszącym 0,62 W/m2K. To model HF 310, dostępny w 4 liniach stylistycznych, z drewnem świerkowym lub modrzewiowym. Okno będzie idealnym uzupełnieniem drewnianych mebli o wyrafinowanej stylistyce. Ciepło pod każdym względem.

drewniano-aluminiowe okno hv 350 w wielu wariantach.jpg

 

Ekstremalnie ciepłe

Czy można sobie wyobrazić okna o jeszcze niższym współczynniku przenikania ciepła, cechujące się nowoczesną technologią i wysokim poziomem estetyki? Dowód na to, że jest to możliwe, stanowi okno HV 350 z Uw = 0,6 W//m2K. Okno wyposażone jest w cztery szyby, a także ochronę przed słońcem i zaglądaniem – żaluzję z technologią I-tec Zacieniene lub nieprześwitującą plisę Duette®. Ościeżnice i skrzydła zostały zlicowane, co przekłada się na piękny wygląd tych wyjątkowych okien.

Nie musisz wybierać, zapomnij o kompromisach. Okna drewniano-aluminiowe to połączenie zalet dwóch solidnych surowców, prawdopodobnie największe osiągnięcie stolarki okiennej.

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF