Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Okna Made in Austria – sprawdź zachodnią jakość okien w salonie w Warszawie

Ocena 0
Zdjęcie Okna Made in Austria – sprawdź zachodnią jakość okien w salonie w Warszawie

Austriacy słyną z dużego profesjonalizmu i wysokiej jakości produkcji. Dlatego okna 100% Made in Austria są jak samotna wyspa w czasie zalewu tandetnych, zawodnych rozwiązań. Gdy budujesz lub remontujesz dom, pilnuj kieszeni, ale rób to rozsądnie. Na pewnych rzeczach nie opłaca się oszczędzać!

Inspirująca historia

Historia marki Internorm sięga początku lat 30. XX wieku. Z niewielkiego zakładu wyrósł europejski lider produkcji okien. Nieprzypadkowo. Od samego początku w rodzinie założyciela – która zarządza firmą do dziś – panowała zgodna filozofia działania. Filarami są wyłącznie jakość oraz innowacyjność. Dziś Internorm potwierdza, że choć mógłby przenieść produkcję na wschód, zrezygnować z poszukiwań – rozwija się nadal, nie zatrzymując się ani na chwilę. Każdy kolejny produkt przebija poprzedni.

Okna Made in Austria są coraz szczelniejsze, bezpieczniejsze i trwalsze. Badania, odkrycia, konkurencyjność – stymulatorów działania nie brakuje. Działalność firmy od lat obfituje w biznesowe wyzwania. Jeżeli „zachodnia marka” znaczy jeszcze cokolwiek we współczesnym świecie, to Internorm jest tego przykładem. 100% Made in Austria – bez kompromisów, gdy chodzi o jakość.

Nowoczesne okna

 • Internorm zasłynął jako producent okien z tworzywa sztucznego, jednak z równym powodzeniem odświeża formułę okien drewnianych z wykorzystaniem aluminium.
 • Drzwi wejściowe również stanowią niezwykle istotny element wykończenia budynku – ze względów bezpieczeństwa, estetyki oraz ocieplenia. W każdym z tych kryteriów marka dąży do doskonałości.
 • W świecie nieustannych i pożądanych oszczędności właściwa termoizolacja jest na wagę złota. Okna i drzwi Internorm cechuje niezwykle wysoki stopień szczelności. Idealnie pasują do budownictwa pasywnego, przynosząc realne zyski i szybki zwrot inwestycji.
 • Internorm nieustannie rozwija linię dodatkowych innowacji produktowych. Seria I-tec zmienia zwykłe mieszkanie w inteligentny dom, zgodnie z najnowszymi trendami. Wentylacja i zacienienie sterowane za pomocą smartfona? Specjalne klejenia czy techniki wykonania szyb? Łączenie różnych systemów? Dla Internorm nie ma granic.

Zachodni profesjonalizm obsługi Klienta

Skontaktuj się z naszym warszawskim salonem okien i drzwi i odwiedź nas w dogodnym terminie. Przekonaj się, że nie tylko oferowane przez nas produkty cechuje wysoka jakość. Klient ma przede wszystkim otrzymać produkt dopasowany do realnych potrzeb, skrojony na miarę – obojętnie, czy chodzi o okna, drzwi, czy jedynie dodatki. Czekamy w Warszawie oraz innych miastach w Polsce!

Ocena 0

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF