Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Okna na baterię słoneczną – okna solarne

Kategorie: okna   rolety   żaluzje   innowacje   design   dom inteligentny  
Zdjęcie Okna na baterię słoneczną – okna solarne

Odnawialne źródła energii są coraz częściej wykorzystywane w budownictwie w naszym kraju. Szanujemy zasoby ziemi, jednocześnie doceniając korzyści płynące z ich uwzględniania w planach budynku. Słońce od wieków było uznawane za dobro wyjątkowe. Dzisiaj dzięki niemu możemy m.in. zaoszczędzić na energii niezbędnej do eksploatacji budynku.

Zdecyduj się na montaż baterii solarnej w swoim oknie, a zadbasz o ekologię i ekonomię. Zredukujesz koszty klimatyzacji, ciesząc się inteligentnym zacienieniem. Dzięki czujnikom będą same rozpoznawać, ile światła wpada do wnętrza i kontrolować swoje nachylenie, a Ty zaoszczędzisz na klimatyzacji! Okna z baterią solarną nie potrzebują dodatkowego zasilania.

 

Koszty, które robią wrażenie

 

W tym przypadku bardzo pozytywne. Okna na baterię solarną wyzyskują promieniowanie słoneczne w celu zapewnienia odpowiedniego zacienienia! Latem żaluzje w oknach zapewniają przyjemny cień, blokując promienie słoneczne. Dzięki nim, nie musisz martwić się o dodatkowe schładzanie wnętrza.

Warto zwrócić uwagę, że chłodzenie żaluzjami działa tylko w połączeniu z oknami dobrze izolowanymi termicznie, dlatego warto kupić okna u sprawdzonego producenta, takiego jak Internom.

Ograniczenie kosztów eksploatacji jest bardzo wyraźne, aczkolwiek znaczniejszą różnicę czyni łatwość montażu. Tu zaoszczędzimy nie tylko pieniądze, ale przede wszystkim czas. Żaluzje z niezależnym zasilaniem przez moduł fotowoltaiczny pozwalają uniknąć dodatkowych kosztów instalacji. Nie ma potrzeby dodatkowego kucia bruzd pod przewody, ponieważ okna na baterię słoneczną są samowystarczalne.

 

I-tec Zacienienie + bateria solarna = słońce takie jak chcesz

 

Okna z baterią solarną to specjalność marki Internorm. Wszystkie okna zespolone tego producenta zostały wyposażone w inteligentny system I-tec Zacienienie. Co to znaczy? System dostosowuje ilość przepuszczanego światła do Twoich preferencji. Zacienienie możesz ustawiać samodzielnie lub włączyć tryb automatyczny, a okno samo rozpozna natężenie słońca i dostosuje cień do Twoich zapisanych preferencji. Nie jest wymagane zasilanie zewnętrzne, a okno wygląda bardzo estetycznie. Od wewnątrz elektronika jest niewidoczna. Z zewnątrz dyskretna bateria solarna znajduje się w górnej części okna. Ogromną zaletą systemu jest automatyczne rozpoznawanie dnia i nocy. Żaluzje samoczynnie otwierają się i zamykają, tak jak je ustawisz. Pomieszczenia się nie przegrzewają dzięki pomiarom promieniowania słonecznego i temperatury. Nie ma żadnych obaw o utratę zasilania – moduł fotowoltaiczny, czyli bateria słoneczna okien została przystosowana do ładowania akumulatora nie tylko przy pełnym słońcu, ale również rozproszonym świetle dziennym.  

Okna z baterią solarną to wdzięczność dla natury za piękne słońce, które na co dzień dostarcza nam tyle radości!

 

Zobacz nasze okna na baterię słoneczną:

 

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF