Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Okna na zamówienie, okna na wymiar – czy warto?

Kategorie: okna   innowacje   montaż  
Zdjęcie Okna na zamówienie, okna na wymiar – czy warto?

Decydując się na zakup nowych okien, konieczne jest podjęcie decyzji, czy wybrać okna gotowe, czy też zdecydować się na okna produkowane na zamówienie. Zarówno pierwsze jak i drugie rozwiązanie ma swoje zalety i wady. Które z nich jest lepsze?

 

Postawić na wysoką jakość czy wybrać niższą cenę? Różnica między oknami na wymiar a oknami gotowymi

Główną zaletą gotowych okien jest ich dostępność „od ręki” oraz zdecydowanie niższa cena niż tych zamówionych u renomowanego producenta. Osoby decydujące się na gotowy produkt najczęściej kierują się ograniczonymi możliwościami finansowymi bądź brakiem czasu na skonstruowanie okien na zamówienie. Najmniej osób decyduje się na zakup gotowych okien ze względu na możliwość obejrzenia gotowego produktu. Jednak niestety bardzo często cena przekłada się na jakość produktu. Niższa cena to niższa jakość.

Jeśli zależy nam na zniwelowaniu ubytków ciepła i wysokich kosztów ogrzewania, okna w gotowych rozmiarach z pewnością nas zawiodą. W takiej sytuacji zdecydowanie należy postawić na okna pasywne Internorm produkowane na zamówienie, pod wymiar. Nasze okna produkowane na wymiar, odznaczone certyfikatami izolacyjności termicznej i akustycznej, certyfikatem antywłamaniowości RC2 oraz (w przypadku modeli drewniano-aluminiowych) certyfikatem PEFC, zapewniają długotrwałe użytkowanie bez usterek. Dlatego udzielamy na nie 10-letniej gwarancji.

zamówienie okien na wymiar.jpg

Możliwość zamówienia okien na wymiar

Okna na zamówienie pod wymiar muszą być dokładnie dopasowane do wnęk i dobrze komponować się z aranżacją całego domu. Muszą również zapewniać dostateczny dopływ naturalnego światła. Dlatego ważne jest dokładne wymierzenie otworów, a także wybór odpowiedniego modelu. Zamawiając okna na zamówienie u renomowanego producenta, jakim jest Internom, zyskują Państwo pewność, że będą one idealnie pasować do wnęk okiennych i nie pojawią się żadne nieszczelności, a otwory zostaną przez nas dokładnie sprawdzone i wyrównane tuż przed montażem.

wysokiej jakości okna z najnowszymi technologiami.jpg

Wysokiej jakości okna z najnowszymi technologiami

Internorm dba o stworzenie okien wysokiej jakości – stosujemy nie tylko nowoczesne technologie do ich wyprodukowania, ale przede wszystkim najwyższej jakości materiały, jak szlachetne drewno z certyfikatem PEFC czy inne elementy spełniające odznaczone austriackimi i europejskimi certyfikatami. Dodatkowo, wybrane modele mogą być wyposażone w takie rozwiązania jak I-tec Ryglowanie, I-tec Wentylacja, I-tec Zacienienie czy też I-tec SmartWindow. Okna na zamówienie Internorm są więc nie tylko energooszczędne na najwyższym, pasywnym poziomie, ale również wygodne – I-tec SmartWindow możesz sterować za pomocą aplikacji na telefon.

fachowe doradztwo i montaż Internorm.jpg

Fachowe doradztwo i montaż

Żeby okna pod wymiar spełniały swoje funkcje, muszą być odpowiednio dobrane i zamontowane. Zarówno w przypadku montażu okien jeszcze na etapie budowy domu, jak i w przypadku ich wymiany mogą Państwo liczyć na fachowe doradztwo specjalistów Internorm. Nasz fachowy montaż zapewnia najwyższą szczelność i trwałość. Dzięki niemu okna spełniają deklarowane przez nas parametry izolacyjności cieplnej i dźwiękowych przez co najmniej 10 lat.

 

Zobacz nasze okna

 

 

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF