Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Okna panoramiczne

Kategorie: okna   design  
Zdjęcie Okna panoramiczne

Okna panoramiczne Internorm

 

Połączenie tego co funkcjonalne oraz wyróżniające się ciekawym wyglądem stało się wyzwaniem dla współczesnych architektów i designerów. Poszukują oni rozwiązań, które będą posiadały obie te cechy i tym samym wpisywały się oczekiwania społeczeństwa. Przykładem są okna panoramiczne Internorm, czyli wielkoformatowe okna stosowane głównie w nowoczesnych apartamentach i domach o większych powierzchniach. Nad takimi systemami powinni się również zastanowić właściciele mniejszych mieszkań. Odpowiemy też na pytanie o wysokość ceny okien plastkiowych, aluminiowych bądź drewnianych o funkcji panoramicznej.

 

Estetyka i funkcjonalność. Okna panoramiczne PCV

 

Okna panoramiczne pozwalają na realizację założeń o otwartej przestrzeni. Duże przeszklenia pozwalają na płynne połączenie wnętrza mieszkania z tym, co na zewnątrz, niezależnie od tego, czy za oknem mamy widok na miasto czy nasz prywatny ogród. Z salonu rozpościera się fantastyczny pejzaż, będący jednocześnie ozdobą mieszkania. Z zewnątrz w przypadku domów jednorodzinnych widzimy dokładnie to, co dzieje się w domu, oczywiście warto jest się zastanowić nad zasłonami i systemami żaluzji, będącymi dodatkową ochroną przed złodziejami i dającymi większą prywatność. Nowoczesność oznacza również funkcjonalność. Okna panoramiczne PCV, drewniane czy aluminiowe dostarczają większą ilość światła naturalnego. Wnętrza są lepiej doświetlone, są jaśniejsze i zdecydowanie bardziej nasłonecznione. Świetnie sprawdzają się na małych powierzchniach, gdzie zależy nam na optycznym powiększeniu wnętrza.

 Narożnik_szklany.jpg

 

Duże okna, wyższa cena? Ceny okien plastikowych i nie tylko

 

Za okna panoramiczne PCV czy z innego materiału, zapłacimy więcej niż za tradycyjne okna drewniane czy też okna aluminiowe lub PCV. Jest to uwarunkowane ich bardziej złożoną konstrukcją oraz większą powierzchnią przeszklenia. Wszystko jednak zależy od tego, jaki materiał wybierzemy oraz jakie systemy zostaną w nich zastosowane. Najdroższe może okazać się aluminium, jednak to on pozwala osiągnąć najbardziej efektowny wygląd okna. Tańsze będzie drewno, a najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem jest PCV. Duże znaczenie ma też szkło, jakie wykorzystano do produkcji szyby. Za szkło laminowane zapłacimy do 30% więcej, jednak w cenie tej uwzględniono też większe bezpieczeństwo, które uwarunkowane jest trudnościami w rozbiciu szyby. To jeden z ważniejszych argumentów, który wskazuje na to, że na np. wysokiej jakości oknach panoramicznych Internorm nie warto oszczędzać.

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF