Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Okna przesuwne

Kategorie: okna   drzwi   zabezpieczenia  
Zdjęcie Okna przesuwne

Nowoczesne aranżacje wnętrz charakteryzują się prostą formą i jednocześnie dużą funkcjonalnością. Dominuje w nich przestrzeń oraz jasne kolory. Dąży się do tego, aby pomieszczenia były odpowiednio oświetlone, najlepiej światłem naturalnym, czyli docierającym do wnętrza z zewnątrz. W domkach jednorodzinnych, coraz częściej również w mieszkaniach i apartamentach stosuje się okna przesuwne, czyli takie, które umożliwiają wyjście na taras lub balkon, a jednocześnie nadają całej aranżacji wyjątkowego stylu.

 

Duże przeszklenia

 

Okna przesuwne mogą być nawet 3 razy większe od tradycyjnych rozwiązań, jakimi są okna rozwieralno-uchylne. Niekiedy powierzchnia przeszkleń Internorm osiąga do 14  m2, co jest uzależnione od wielkości pomieszczenia, jak też możliwości zastosowania podobnych systemów. Zalet takiego rozwiązania jest wiele, zarówno tych dotyczących estetyki aranżacji, jak też funkcjonalności. Okna przesuwne pozwalają zaoszczędzić przestrzeń na meble oraz inne elementy wyposażenia pomieszczenia. Skrzydła nie otwierają się do wewnątrz, co znacznie ułatwia zagospodarowanie przestrzeni. Decydując się na nie, redukujemy wysokość progów, co z pewnością sprawdzi się doskonale w domach, w których mieszkają dzieci. Bez wątpienia okna przesuwne najbardziej cenione są za walory estetyczne. Duże przeszklenia optycznie powiększają pokój, a więc są idealnym wyposażeniem dla mieszkań o niewielkich powierzchniach. Stanowią płynne przejście pomiędzy salonem i ogrodem, a więc wychodzimy z domu, wchodząc do ogrodu. Docenią je Ci, którzy chcą wpuścić do mieszkania nieco więcej światła. Duże okna oznaczają większą ilość docierających do wnętrza budynku promieni słonecznych. Pomieszczenia są jaśniejsze, bardziej słoneczne i tym samym wydają się bardziej przytulne.

Drzwi_przesuwne-HS330_od_wewnątrz.jpg 

Dzięki oknom przesuwnym w pomieszczeniu mamy o wiele więcej przestrzeni.

 

Niedostateczna izolacja termiczna ?

 

Jeszcze do niedawna okna przesuwne z dużymi przeszkleniami kojarzone były jako te, które wykazują się małą izolacją termiczną. Pierwsze takie rozwiązania charakteryzowały się słabą ochroną przed napływem zimnego powietrza i wydostawaniem się ciepłego. To wiązało się z wyższymi rachunkami za ogrzewanie. Dzisiaj dzięki zaawansowanej technologii nawet tak duże okna przesuwne skutecznie chronią przed takimi wymianami ciepła. Dodatkowo, dzięki właściwym wzmocnieniom są również odporne na uderzenia i nie zapraszają już złodziei do środka. Okna przesuwne Internorm posiadją certyfiakty na współczynnik przenikania ciepła oraz antywłamaniowść. Internorm opatentował swój system przesuwnanie okien. Jako jedyny na rynku ma próg wykoany z włókna szklanego (super ciepły) oraz wszystkie elemnty jezdne są ukryte. Okno to w standardzie charakteryzuje się wysoką klasą antywłamaniową RC2. 

Więcej szczegółów o HS330 znajdziesz w zakładce produkty.

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF