Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Okna z nakładką aluminiową

Kategorie: okna   drzwi  
Zdjęcie Okna z nakładką aluminiową

Producent okien aluminiowych przedstawia najlepsze okna w Warszawie

 

PCV, drewno czy aluminium – który materiał będzie najlepszym wyborem, jeżeli chodzi o okna do domu? producenci okien aluminiowych sugerują, że każdy z nich posiada cechy, które pozwalają twierdzić, że sprawdzi się dobrze w naszym mieszkaniu. Nie brakuje również wad z nimi związanymi, dlatego tak istotne jest, aby uświadomić sobie, że istnieją nowoczesne rozwiązania pozwalające je maksymalnie ograniczyć. Aluminium jako materiał niezwykle wytrzymały i odporny na wpływ czynników zewnętrznych jest obecnie wykorzystywany jako ten, który dodaje trwałości oknom drewnianym i plastikowym.

 

Drewniane okna z aluminiową nakładką. Wybierz najlepsze okna w Warszawie

 

Okna aluminiowe są obecnie najdroższe. Jest to uwarunkowane ich wyjątkowymi właściwościami, które pozwalają cieszyć się zakupionym produktem przez wiele lat. Aluminium wykazuje się niezwykle dużą odpornością na wpływ czynników pogodowym. Jest trwały i wytrzymały, nie traci na swojej jakości na skutek oddziaływania niskich i wysokich temperatur, promieniowania UV i opadów deszczu. Inaczej jest w przypadku okien drewnianych.

Bez wątpienia mają one bardzo ciekawy wygląd, wprowadzają do wnętrza mnóstwo ciepła i przytulnego charakteru. Idealnie komponują się z klasycznymi oraz eleganckimi aranżacjami, jak też tymi, które nawiązują do najnowszych trendów. Aby połączyć funkcjonalność z wysoką estetyką, stosuje się nakładki aluminiowe na okna drewniane. W ten sposób od wewnątrz okno jest chronione przed czynnikami zewnętrznymi, a od wewnątrz jest fantastyczną ozdobą pomieszczenia. Dzięki nakładce zyskujesz spokój w użytkowaniu na wiele lat, otrzymując gwarancję na odbarwienia na 10 lat.

 

Wersja PCV okien z aluminiową nakładką

 

A za co cenimy okna PCV? Stosowane są od wielu lat, zyskały zwolenników wśród osób poszukujących ekonomicznych rozwiązań i jednocześnie tych, którzy chcą, aby ich okna charakteryzowały się dobrą izolacją termiczną. Im niższy współczynnik przenikania ciepła, tym lepsza ochrona przed wymianą ciepła i jednocześnie wyższa cena. Trzeba jednak mieć na uwadze, że to okna aluminiowe są tymi, które chronią najlepiej przed wpływem czynników zewnętrznych, jak też gwarantują najlepszą izolację termiczną. Również w przypadku PCV stosuje się nakładki aluminiowe, aby nadać im jeszcze większej trwałości, jak też dodać walorów estetycznych - pamiętając jednak o parametrach cieplnych.

 KF410_kual_homepure.jpg

Okna aluminiowe, a dokładniej okna drewniane i PCV z nakładką aluminiową, to połączenie tego, co powszechnie znane z tym, co nowoczesne. Takie rozwiązanie pozwala nam cieszyć się oknami o wysokich walorach estetycznych i wyjątkowej solidności.

 

A gdyby to połączyć? Internorm - okna Warszawa proponuje

 

Okna Internorm można podzielić na linie stylistyczne: Studio/Home, Pure/Home, Soft/Ambiente. Każde okno występuje zarówno w drewnie jak i PVC - dzięki temu możesz łączyć te materiały u siebie w domu. Np. w garażu, łazience czy pomieszczeniu gospodarczym stosujesz okno z aluminiową nakładką (np. w stylu Home Pure), zaś do salonu, sypialni i jadalni wybierasz przytulną wersję drewniano-aluminiową (również w stylu Home Pure). Wtedy również od zewnętrznej strony każde okno wygląda identycznie! Pamiętaj zatem, aby zweryfikować jakie dokładnie modele może zaoferować nam producent okien aluminiowych.

Grundriss1E1-fertig_HG.jpg

Łączenie materiałow to żaden problem. 

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF