Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Okna z niskim progiem

Kategorie: okna   drzwi   innowacje   design  
Zdjęcie Okna z niskim progiem

Duże przeszklenia są obecnie jednym z najpopularniejszych trendów. Szkło to materiał często wykorzystywany w stylu modernistycznym. Możliwość zastosowania coraz większych przeszkleń w domach mieszkalnych spowodowała, że rozpoczęto opracowywanie jeszcze bardziej komfortowych okien z niskich progiem.

Okna z niskim progiem umożliwiają łatwe i bezpieczne wyjście na taras, balkon czy ogród osobom niepełnosprawnym, starszym i małym dzieciom.

 

Przełamujemy bariery z oknami Internorm

 

Dom powinien być miejscem bezpiecznym, nie może stanowić zagrożenia dla swoich mieszkańców. Z założenia dom jest azylem i schronieniem, dlatego dołóżmy wszelkich starań, aby tak pozostało.

Internorm zastosował niski próg w swoich drzwiach podnośno-przesuwnych. W standardowych drzwiach tego typu wykorzystuje się wysokie progi, często będące zagrożeniem dla osób z ograniczeniami ruchowymi, osób starszych i dzieci, są po prostu niebezpieczne. Niejednokrotnie nawet osobie, która nie ma kłopotów z pokonywaniem podobnych przeszkód zdarza się, że rozmawiając przez telefon, wychodzi do ogrodu, zapominając o wysokim progu.

W drzwiach Internorm próg wystaje na zaledwie 1,2 centymetra, jest na co dzień praktycznie niezauważalny. Z jego pokonaniem bardzo dobrze radzą sobie dzieci i osoby starsze, to rozwiązanie, które przełamuje wszelkie bariery.

 

Lekkie drzwi podnoszono-przesuwne z niskim progiem - HS330 od Internorm.jpg

Poznaj najlżejsze drzwi przesuwne z niskim progiem: HS 330!

 

Otwórz się na świat

 

Duże przeszklenia i niskie progi okien to duet doskonały. Wybierając bezpieczeństwo, decydujesz się jednocześnie na nowoczesny design, nieograniczoną przestrzeń, przestronność i wolność. Przeszklenia w rozmiarze XL od Internorm pomimo swojej wielkości prezentują się bardzo lekko i przy tym stylowo. Dzięki odpowiednim rozwiązaniom otwieranie nawet przestrzennych konstrukcji nie wymaga żadnego wysiłku – drzwi podnoszono-przesuwne Internorm z lekkością przesuwają się po framudze. Wszystko zawdzięczamy specjalnemu autorskiemu systemowi, który powstał w oparciu o koncepcję nowoczesnej architektury.

Szklane ściany otwierają przestrzeń - drzwi podnośno-przesuwne od Internorm.jpg

Kliknij i wybierz drzwi przesuwne dla siebie!

 

Internorm proponuje wiele rozwiązań dużych okien z niskim progiem, dzięki czemu możliwe jest dopasowanie ich wzornictwa do stylistyki pomieszczenia. Na szczególną uwagę zasługują przeszklenia stałe, okna pozbawione ram i narożniki całoszklane. Takie rozwiązania gwarantują niczym nieograniczoną przestrzeń, tworząc tym samym naturalny pejzaż w salonie czy sypialni.

Niski próg nie jest jeszcze standardem w drzwiach przesuwnych, a to jeden z kluczowych elementów wpływających na bezpieczeństwo domowników. Być może wkrótce w ślady Internorm pójdą inni producenci. 

Zobacz, jak montujemy nasze drzwi przesuwne:

 

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF