Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Okna z roletą

Kategorie: okna   drzwi  
Zdjęcie Okna z roletą

Pójdź o krok dalej, wybierz okna z roletami!

 

Obecnie wybierać możemy z bardzo różnych rodzajów rolet. Kiedyś dostępne były tylko w jednym wariancie, dzisiaj wykorzystać można okna z roletą zewnętrzną, wewnętrzną, a nawet międzyszybową. Wszystkie te rozwiązania mają swoje wady i zalety, jedne okażą się lepszym, inne nieco mniej wskazanym wyborem. Sprawdźmy zatem, który rodzaj okna z roletami będzie dla nas najbardziej funkcjonalny!

 

Okna drewniane, aluminiowe lub okna PCV z roletą wewnętrzną

 

Rolety wewnętrzne stanowią przede wszystkim bogactwo wzorów i kolorów. To jeden z ważniejszych czynników, który wpływa na ich wybór. Możemy zdecydować się na te w ciemniejszych odcieniach, które nie tylko chronią przed słońcem, ale też zapewniają zaciemnienie lub te jaśniejsze, które sprawdzą się jedynie jako ochrona przed przegrzaniem pomieszczeń. Rolety kupujemy gotowe w sklepach, dopasowując je do okien w mieszkaniu lub zamawiamy pod specjalne wymiary.

Druga opcja jest droższa, jednak mamy gwarancje, że otrzymujemy produkt, który jest szyty na miarę nie tylko naszego okna, ale też całego wnętrza. Takie rolety montowane są na ścianie nad oknem lub na ramie skrzydła okiennego. Niestety takie rozwiązanie nie powoduje, że pomieszczenie nam się nie przegrzewa. W lato taka roleta nam nie pomoże.

 

Okna z roletą zewnętrzną. Postaw na solidną kompaktowość

 

To rozwiązanie charakteryzuje się doskonałą izolacją termiczną i dużą skutecznością w ochronie przed promieniowaniem UV. Możemy regulować napływ światła, dostosowując go do indywidualnych potrzeb. Pancerz rolet wykonany jest z aluminium (z ociepleniem) albo PVC. Rolety z listwami wyposażonymi w otwory wentylacyjne dodatkowo chronią przed gwałtownymi ruchami powietrza. Trzeba jednak wiedzieć, że ich cena jest dużo wyższa, niż w przypadku rolet wewnętrznych.

 

Okna z roletą (żaluzją) międzyszybową

 

Chcąc zapewnić sobie pełen komfort zakupów, ograniczyć koszty i czas, warto rozważyć jedną z nowszych opcji, czyli okna z roletą międzyszybową. Nowatorskie rozwiązanie stanowi połączenie szyby z żaluzją, która znajduje się wewnątrz okna. Kupujemy jeden produkt, otrzymujemy dwa. Idealnie dopasowane ze sobą elementy niwelują ryzyko błędu w wyborze właściwych żaluzji. Ponadto, system jest łatwy w obsłudze, doskonale chroni przed promieniami słonecznymi, zaciemnia pomieszczenia i gwarantuje tym samym bardzo dobrą izolację termiczną.

 

Okna PCV z roletą i nie tylko. Sprawdź hity ostatnich lat z Internorm!

 

Dzięki oknom z roletą zewnętrzną, wewnętrzną lub międzyszybową, otrzymujemy idealne rozwiązanie dla każdego domu. Jak doskonale widać, okna z roletami to doskonały wybór dla każdego założenia mieszkaniowego - niezależnie od tego, czy preferujemy klimatyczną klasykę czy stawiamy na minimalistyczną nowoczesność. Można również stwierdzić, że najchętniej decydowano się na okna PCV z roletą. Dzisiejsza technologia dostarcza nam zatem nie tylko niezwykle funkcjonale, lecz również stylowe rozwiązania.

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF