Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Okna z roletą

Ocena 0
Zdjęcie Okna z roletą

Obecnie wybierać możemy z bardzo różnych rodzajów rolet. Kiedyś dostępne były tylko w jednym wariancie, dzisiaj wykorzystać można rolety zewnętrzne, wewnętrzne, a nawet międzyszybowe, czyli stanowiące stałe połączenia z oknem. Wszystkie te rozwiązania mają swoje wady i zalety, jedne okażą się lepszym, inne gorszym wyborem. Warto jest się nad nimi zastanowić, zanim jeszcze dokonamy zakupu okien.

 

Roleta wewnętrzna

 

Rolety wewnętrzne stanowią przede wszystkim bogactwo wzorów i kolorów. To jeden z ważniejszych czynników, który wpływa na ich wybór. Możemy zdecydować się na te w ciemniejszych odcieniach, które nie tylko chronią przed słońcem, ale też zapewniają zaciemnienie lub te jaśniejsze, które sprawdzą się jedynie jako ochrona przed przegrzaniem pomieszczeń. Rolety kupujemy gotowe w sklepach, dopasowując je do okien w mieszkaniu lub zamawiamy pod specjalne wymiary. Druga opcja jest droższa, jednak mamy gwarancje, że otrzymujemy produkt, który jest szyty na miarę nie tylko naszego okna, ale też całego wnętrza. Takie rolety montowane są na ścianie nad oknem lub na ramie skrzydła okiennego.

Niestety takie rozwiązanie nie powoduje, że pomieszczenie nam się nie przegrzewa. W lato taka roleta nam nie pomorze. 

 

Roleta zewnętrzna 

 

To rozwiązanie charakteryzuje się doskonałą izolacją termiczną i dużą skutecznością w ochronie przed promieniowaniem UV. Możemy regulować napływ światła, dostosowując go do indywidualnych potrzeb. Pancerz rolet wykoany jest z aluminium (z ociepleniem) albo PVC. Rolety z listwami wyposażonymi w otwory wentylacyjne dodatkowo chronią przed gwałtownymi ruchami powietrza. Trzeba jednak wiedzieć, że ich cena jest dużo wyższa, niż w przypadku rolet wewnętrznych. 

 

Okna z roletą (żaluzją) międzyszybową

 

Chcąc zapewnić sobie pełen komfort zakupów, ograniczyć koszty i czas, warto rozważyć jedną z nowszych opcji, czyli okna z roletą międzyszybową. Nowatorskie rozwiązanie stanowi połączenie szyby z żaluzją, która znajduje się wewnątrz okna. Kupujemy jeden produkt, otrzymujemy dwa. Idealnie dopasowane ze sobą elementy niwelują ryzyko błędu w wyborze właściwych żaluzji. Ponadto, system jest łatwy w obsłudze, doskonale chroni przed promieniami słonecznymi, zaciemnia pomieszczenia i gwarantuje tym samym bardzo dobrą izolację termiczną

 

.HV350-ambiente.jpg

Ocena 0

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

    , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

    ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

    Umów się na spotkanie

    Zamów katalog  wersja papierowa

    Pobierz katalog  wersja PDF