Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Okna z żaluzją

Kategorie: okna   drzwi  
Zdjęcie Okna z żaluzją

Okna z żaluzją – dowiedz się więcej

 

We współczesnych wnętrzach nowatorskich rozwiązań nie brakuje. Coraz większym zaufaniem darzymy to co nowe, jeszcze nam nieznane i tym samym ciekawe. Projektanci zaskakują nas projektami, które łączą w sobie estetyczny wygląd z praktycznym wykorzystaniem, a jednocześnie bezpieczeństwem. Okna z żaluzją międzyszybową są na rynku dostępne już od pewnego czasu, nadal jednak postrzegane są jako coś wyjątkowego.

 

Walory estetyczne modeli z żaluzją. producent okien PCV i nie tylko, prezentuje

 

Okna to nie tylko praktyczny element wnętrza, ale też jego ozdoba. Z tego powodu coraz większą wagę przywiązujemy do wyglądu. Jego wybór uwarunkowany jest materiałem, z jakiego zostało wykonane, wykończeniem, oryginalnością projektu i dodatkowymi elementami wyposażenia. Przykładem mogą być okna plastikowe z żaluzją jako jedne z popularniejszych połączeń okien i żaluzji. Są ze sobą zespolone pasując do siebie jak dwa puzzle, a więc nienagannie funkcjonują w mieszkaniu. Estetyczne wykonanie systemu wpływa na wygląd całej aranżacji. Okucia mogą być wykonane z PCV, a także drewna i aluminium, czyli od wewnątrz będą ocieplać wnętrze naturalnym drewnem, a od zewnątrz stanowią wtedy doskonałą ochronę przed wpływem czynników atmosferycznych. W ten sposób z łatwością dopasujemy okna z żaluzją międzyszybową do naszego wnętrza.

 

Funkcjonalne okno z żaluzją międzyszybową. Zwróć uwagę na okna plastikowe z żaluzją

 

Kupując okna, zawsze mamy na względzie fakt, że będziemy zmuszeni wyposażyć je w rolety czy też żaluzje lub zasłony. To ważne, gdyż dzięki ich obecności nie tylko chronimy swoją prywatność, ale też zwiększamy swoje bezpieczeństwo i komfort. To one chronią nas przez wzrokiem sąsiadów, złodziejami, którym utrudniamy przedostanie się przez okno do domu, jak też przed nadmiernym nasłonecznieniem wnętrza latem. Okna z żaluzją międzyszybową to oszczędność kosztów, gdyż kupujemy praktycznie dwa elementy, płacąc raz. Cena takich okien jest wyższa, jednak uwzględniając koszty okien i żaluzji, to oszczędne rozwiązanie. Są łatwe w obsłudze, żaluzją sterujemy ręcznie lub za pomocą pilota albo aplikacji. Idealne dopasowanie żaluzji do okna pozbawia nas konieczności zamawiania dodatkowych elementów na wymiar.

 

Renomowany producent okien PCV i nie tylko. Sprawdź ITEC – Rewolucja!

 

To co oferuje Internorm w tym zakresie to naprawdę olbrzymie innowacje. Oto kilka niezwykłych cech naszych okien z żaluzją międzyszybową: - do żaluzji w każdej chwili oraz na wypadek serwisowy w łatwy sposób możesz się dostać;

- okna w przypadku renowacji dostarczane są z baterią solarną

- brak konieczności doprowadzania prądu;

- wyposażone są w czujnik zmierzchu, w związku z tym możesz je tak zaprogramować, aby żaluzja uchylała się wraz z początkiem dnia, a zamykała wraz ze zmrokiem;

- okna wyposażone są w funkcje ochrony przed przegrzaniem

- żaluzja sama opuści się przy za wysokiej temperaturze.

 

Do tego dochodzi 10 letnia gwarancja na kolor oraz niezwykły komfort użytkowania naszych okien plastikowych z żaluzją i nie tylko wykonanych z tego materiału! Pamiętajmy, że okna z żaluzją to zakup dedykowany na wiele najbliższych lat. Na tę decyzję niech wpływa zatem jakość wykonania, nowoczesność zastosowanych rozwiązań, trwałość i solidność. Zajrzyj do najlepszych salonów producentów okien PCV, drewnianych czy aluminiowych i znajdź swój typ!

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF