Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Okna z żaluzją

Ocena 0
Zdjęcie Okna z żaluzją

We współczesnych wnętrzach nowatorskich rozwiązań nie brakuje. Coraz większym zaufaniem darzymy to co nowe, jeszcze nam nieznane i tym samym ciekawe. Projektanci zaskakują nas projektami, które łączą w sobie estetyczny wygląd z praktycznym wykorzystaniem, a jednocześnie bezpieczeństwem. Okna z żaluzją międzyszybową są na rynku dostępne już od pewnego czasu, nadal jednak postrzegane są jako coś wyjątkowego.

 

Walory estetyczne

 

Okna to nie tylko praktyczny element wnętrza, ale też jego ozdoba. Z tego powodu coraz większą wagę przywiązujemy do jego wyglądu. Jego wybór uwarunkowany jest materiałem, z jakiego zostało wykonane, wykończeniem, oryginalnością projektu i dodatkowymi elementami wyposażenia. Okna z żaluzją to idealne połączenie okien i żaluzji, są ze sobą zespolone, pasując do siebie jak dwa puzzle, a więc nienagannie funkcjonują w mieszkaniu. Estetyczne wykonanie systemu wpływa na wygląd całej aranżacji. Okucia mogą być wykonane z drewna i aluminium, czyli od wewnątrz ocieplać wnętrze naturalnym drewnem, a od zewnątrz stanowić doskonałą ochronę przed wpływem czynników atmosferycznych. W ten sposób z łatwością dopasujemy okna z żaluzją międzyszybową do naszego wnętrza.

 

Funkcjonalne okno z żaluzją międzyszybową

 

Kupując okna, zawsze mamy na względzie fakt, że będziemy zmuszeni wyposażyć je w rolety czy też żaluzje lub zasłony. To ważne, gdyż dzięki ich obecności nie tylko chronimy swoją prywatność, ale też zwiększamy swoje bezpieczeństwo i komfort. To one chronią nas przez wzrokiem sąsiadów, złodziejami, którym utrudniamy przedostanie się przez okno do domu, jak też przed nadmiernym nasłonecznieniem wnętrza latem. Okna z żaluzją międzyszybową to oszczędność kosztów, gdyż kupujemy praktycznie dwa elementy, płacąc raz. Cena takich okien jest wyższa, jednak uwzględniając koszty okien i żaluzji, to oszczędne rozwiązanie. Są łatwe w obsłudze, żaluzją sterujemy ręcznie lub za pomocą pilota albo aplikacji. Idealne dopasowanie żaluzji do okna pozbawia nas konieczności zamawiania dodatkowych elementów na wymiar.

 

ITEC - Rewolucja

To co oferuje Internorm w tym zakresie to naprawdę olbrzymie innowacje. Oto kilka niezwykłych cech naszych okien z żaluzją międzyszbową:

- do żaluzji w każdej chwili oraz na wypadek serwisowy w łatwy spoósb możesz się dostać;

- okna w przypadku renowacacji dostarczana są z baterią solarną - brak konieczności doprowadzania prądu ;

- okna wyposażone są w czujnik zmierzchu w związku z tym możesz je tak zaprogramować, że żaluzja uchylała się w raz z poczatkiem dnia oraz zamykała wraz ze zmrokiem;

- okna wyposażone są w funkcje ochrony przed przegrzaniem - żaluzja sama opuści się przy zawysokiej temperaturze.

Do tego dochodzi 10 letnia gwaranacja na kolor oraz niezwykły komfort użytkowania. Produkt godny polecenia - HV350

 

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/iwsIB_cELFY" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

 

Ocena 0

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

    , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

    ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

    Umów się na spotkanie

    Zamów katalog  wersja papierowa

    Pobierz katalog  wersja PDF