Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Opinie o oknach Internorm

Kategorie: okna   design  
Zdjęcie Opinie o oknach Internorm

Jakie opinie wystawili użytkownicy okien Internorm? Opinie o oknach można znaleźć na wielu forach branżowych, w mediach społecznościowych lub po prostu pytając osoby, które zdecydowały się na zakup. Okna Internorm cieszą się pozytywną opinią już od 90 lat. Producent z Austrii specjalizuje się w systemach pasywnych. Sprawdź opinie klientów Internorm.

Ciche i ciepłe okna

Okna Internorm przeznaczone są przede wszystkim do domów pasywnych ze względu na bardzo wysoką energooszczędność. Ich współczynnik przenikalności cieplnej Uw oscyluje wokół wartości 0,6 W/m2K, co jest prawdziwym ewenementem na rynku okien!

Okna Internorm to produkt Premium. Takie okna są najbardziej opłacalne, kiedy budujemy dom pasywny i dbamy o dobrą izolację termiczną dachu i ścian. To najlepszy wybór, jeśli komfort i ekologia są dla nas priorytetem przez cały proces projektowania i budowy. Dzięki temu szybko zauważymy, że w domu jest cicho i ciepło. Na Twoją pozytywną opinię wpłynie także fakt, że po zamontowaniu takich okien praktycznie nie będziesz potrzebować ogrzewania ani klimatyzacji, nawet mieszkając przy ruchliwej ulicy.

Wysoka jakość wykonania

Okna Internorm cenione są za trwałość i niezawodność. Pozytywne opinie wśród specjalistów z branży to zasługa najwyższej jakości materiałów produkcyjnych i precyzji wykonania każdego okna. Zarówno okna, jak i drzwi Internorm są objęte 10-letnią gwarancją i 30-letnim wsparciem serwisowym, jednak jakiekolwiek usterki zdarzają się w tym okresie niezwykle rzadko.

Pracuję w warszawskim oddziale Internorm już od prawie dziesięciu lat i muszę przyznać, że negatywne opinie praktycznie się nie zdarzają. Reklamacje występują raz na kilka miesięcy, a okna montujemy praktycznie co dziennie. Nic dziwnego. Nasze okna są solidne, uszczelki dokładnie przylegają, klamka chodzi z takim samym oporem, jak na początku. Trzeba przyznać, że nie należą do najtańszych, ale też praktycznie w ogóle się nie zużywają – wyraził swoją opinię Dariusz Olszewski, dyrektor sprzedaży Internorm w Polsce.

jakość premium - okna Internorm.jpg

Okna Internorm – opinia specjalisty montażowego

Najwięcej na temat solidności okien dowiemy się od osób, które mają doświadczenie w ich montażu, dokładnie znając ich konstrukcję i nadzorując prawidłowe osadzenie stolarki. Dlatego dobierając okna pod względem mocnej konstrukcji, warto zasięgnąć opinii odpowiedniego technika.

Moi klienci oczekują ode mnie kompleksowej obsługi i profesjonalizmu. Wszystko musi być solidnie wykonane i niezawodne. Podpisując się pod odbiorem montażu, muszę mieć pewność, że nie ma w nim przestrzeni na awaryjność. Dlatego właśnie współpracuję z Internorm. Kluczowa jest dla mnie solidność wykonania i trwałość okien – mówi Kazimierz Sikora, kierownik zespołu montażowego.

okna Internorm - opinia specjalisty montażu.jpg

Odwiedź salon Internorm i wyrób sobie własną opinię

Jeśli chcesz poznać okna Internorm, przetestuj je samodzielnie. Odwiedź salon Internorm w Warszawie, Katowicach, Gdańsku, Rzeszowie lub Wrocławiu, poznaj dokładnie ich budowę i sprawdź ich dźwiękoszczelność i termoizolacyjność przy pomocy interaktywnych urządzeń. Poproś doradcę o okazanie certyfikatów i zapytaj o ich antywłamaniowość!

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF