Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Przegląd okien i drzwi Internorm w stylu Ambiente

Kategorie: okna   drzwi  
Zdjęcie Przegląd okien i drzwi Internorm w stylu Ambiente

W pozornej erze entuzjastów prostej nowoczesności, surowego minimalizmu i niebywale czystych form nadal jest miejsce dla ponadczasowej klasyki. Miłośnicy tradycyjnych rozwiązań mogą korzystać z propozycji projektantów, którzy tworzą dla nich produkty nawiązujące do elegancji oraz uniwersalnego luksusu. Opiewają one w bogate i stylowe wzornictwo, a nowoczesne rozwiązania technologiczne służą wyłącznie lepszej funkcjonalności, zapewniając antywłamaniowość i pasywną izolacyjność cieplną okien i drzwi. Tak jest w przypadku stylu Ambiente.

Ponadczasowa estetyka

Wśród domów stworzonych z geometrycznych brył wyróżnić można te nawiązujące do architektury secesyjnej. Czym się charakteryzuje ten styl, który przetrwał próbę czasu? Nie brakuje w nim ornamentowego wykończenia, kwiatowych zdobień, asymetrii i załamania formy. Styl secesyjny wyróżnia się ponadto płaskimi, szerokimi powierzchniami, a projekt budynku opiera się na równoległych liniach z wyraźnie zarysowanym konturem.

Typowe wnętrze w klasycznym stylu Ambiente - okna i drzwi Internorm.jpg

Styl klasyczny Ambiente stanowi odpowiedź na oczekiwania współczesnych koneserów klasyki, którzy poszukują wśród minimalistycznych i prostych form bardziej wyszukanych zdobień. Okna i drzwi cechują się luksusową kompozycją, klasyczną elegancją w dobrym smaku. Są w tradycyjnych kształtach, a mocno wyprofilowane krawędzie odpowiadają za ich ponadczasowy wygląd.

Zadbano o najmniejsze szczegóły. Klamki są okrągłe, mogą być chromowane bądź wykonane z polerowanego mosiądzu. Ościeżnice okien mają podwójnie zaokrąglone krawędzie, a szprosy złote lub ołowiane potęgują klasyczny wygląd okien. Okna dostępne w wielu kształtach – również owalnych lub zaokrąglonych od góry.

Dom Ambiente - z oknami zespolonymi Internorm.jpg

Pozwól sobie na więcej

Ważną rolę odgrywa kolorystyka, która została dla stylu Ambiente dobrana w sposób szczególny. Okna drewniano-aluminiowe, często wybierane przez amatorów klasyki, od wewnątrz urzekają drewnianą powierzchnią. Zwolennikom jasnych i czystych wnętrz szczególnie polecamy świerk, natomiast tym, którzy chcą nadać wnętrzu głębi proponujemy ciemniejsze odcienie modrzewia, jak kolor orzechowy.

W przypadku okien PCV-aluminiowych, w stylistyce Ambiente od zewnątrz najczęściej występują powierzchnie w kolorze brązowym i bieli. Doskonale sprawdzą się jednak bardziej wyraziste barwy, jak butelkowa zieleń czy bordo. Nawet w klasycznych aranżacjach można pozwolić sobie na nutę nowoczesności, które w tym przypadku podkreśli dodatkowo niebanalną stylistykę wnętrza.

Klasyka w dzisiejszych czasach to prawdziwa oznaka luksusu. Wnętrze jest ciepłe, z kolei elewacja budynku bardzo uporządkowana, niekiedy budynki nawiązują do antycznych budowli. Styl Ambiente do tradycyjne kształty, elegancja oraz ponadczasowość.

Zobacz okna w stylu ambiente!

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF