Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Przegląd okien i drzwi Internorm w stylu Studio

Kategorie: okna   drzwi   innowacje   design  
Zdjęcie Przegląd okien i drzwi Internorm w stylu Studio

Współczesny design cechuje się oszczędnością, powściągliwością w elementach dekoracyjnych. Ponownie, jak w erze modernizmu, pierwszoplanową rolę odgrywa funkcjonalność. Projektanci ograniczają się głównie do prostych form i kształtów, dlatego tak ważna jest jakość wykonania, gdyż przy czystym projekcie nawet najmniejsze mankamenty nie umkną bystremu oku człowieka. W tę koncepcję idealnie wpisują się okna i drzwi od Internorm z linii architektonicznej Studio.

Prosta forma o awangardowych charakterze

Styl Studio powstał z uwzględnieniem tych cech, które były najważniejsze dla projektantów z czasów modernizmu. Zrezygnowano ze zbędnych dodatków czy dekoracyjnego wykończenia. Okna i drzwi mają przede wszystkim spełniać swoją praktyczną funkcję, ale… w prostocie, jaką się wyróżniają tkwi sekret elegancji i purystycznego charakteru produktów z linii Studio!

Minimalistyczne wzornictwo i proste kształty – to cechy, które najlepiej opisują drzwi i okna z linii Studio. Ich stworzenie wymagało ogromnej precyzji, a zaprojektowanie niezwykłej cierpliwości do samego siebie, albowiem skomponowanie czystego i funkcjonalnego projektu nie jest takim łatwym zadaniem. W stylu Studio nie ma miejsca na wyszukane wzory i skomplikowane formy. W nim wszystko jest przejrzyste, perfekcyjnie proste, idealnie przemyślane w najmniejszym szczególe.

zlicowany styl okien i drzwi Studio Internorm.jpg

Zatopione w ścianie

Większość okien i drzwi w stylu Studio jest zlicowanych, co oznacza, że są one wtopione w ścianę. Rama skrzydła i ościeżnica są zakończone płasko, dlatego przy zamknięciu, mimo przerwy, zdają się tworzyć jedną powierzchnię. Dzięki temu udaje się z ogromnym powodzeniem osiągnąć zamierzony efekt minimalistycznego wnętrza. Przejrzystość podkreśla kanciaste wykończenie i proste klamki z płaską rozetą.

W kolorach modernizmu

Ponownie przenosimy się w przeszłość, aby zainspirować się kolorami modernizmu. Udało się projektantom je idealnie wkomponować w produkty z linii Studio. Dominują delikatne odcienie, takie jak biel, szary czy kremowy. Okna i drzwi mogą być jednak wykonane w każdym innym kolorze w ten sposób, aby idealnie współgrały z wnętrzem i jego wystrojem. Popularnym połączeniem są śnieżnobiałe mury budynku kontrastujące z ciemnymi ramami okien. Zlicowane okna i drzwi powinny podkreślać charakter ściany – odzwierciedlając go lub przeciwstawiając się mu.

Styl Studio to idealne rozwiązanie dla osób preferujących nowoczesne aranżacje. Okna i drzwi mają proste formy, są wykończone z precyzją, cechują się przejrzystością.

Okna Internorm w stylu Studio wykonane są z wysokogatunkowych materiałów. Zapewniają wysoki poziom izolacji termicznej i akustycznej, a także antywłamaniowość, która zapewnia bezpieczeństwo mieszkańcom.

Zobacz okna w stylu studio!

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF