Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Rolety do nowego budownictwa

Kategorie: okna   rolety   żaluzje   innowacje   design  
Zdjęcie Rolety do nowego budownictwa

Nowe budownictwo to jeszcze większe wymagania dotyczące izolacyjności cieplnej, a także wzornictwa. Zmierzamy w kierunku budowy energooszczędnych domów, które zapewnią nam komfort termiczny przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów energii i ogrzewania. Zmieniające się normy prawne zmuszają producentów elementów wykończenia budynku do doskonalenia swoich produktów. Ważną rolę odgrywają drzwi, okna, ale też rolety.

Stawiamy na rolety zewnętrzne

 

Kiedyś spotkać je można było ewentualnie w magazynach i halach produkcyjnych. W budownictwie prywatnym wykorzystywano rolety i żaluzje wewnętrzne. Dostrzeżono, jednak, że to te montowane na zewnątrz wykazują się większą skutecznością w ochronie przed promieniami słonecznymi, co latem szczególnie doceniamy. Zimą z kolei zabezpieczają przed utratą ciepła, a to przekłada się na oszczędność kosztów niezbędnych do ogrzania budynku.

Rolety zewnętrzne przepuszczają znacznie mniej światła naturalnego, a więc słońce latem nie obudzi Cię wcześnie rano, dając wyraźny sygnał, że pora wstawać. Warto również zwrócić uwagę na wysoki poziom prywatności. Nie musisz obawiać się wzroku sąsiadów i przechodniów, ponieważ nowoczesne rolety zewnętrzne to szczelna granica pomiędzy wnętrzem budynku, a światem zewnętrznym.

Niektóre modele nowoczesnych rolet zewnętrznych dzięki swojej mocnej i stabilnej konstrukcji chronią okno przed wpływem czynników zewnętrznych, jak grad, śnieg, deszcz, słońce i wiatr. Każde z tych zjawisk atmosferycznych nie najlepiej wpływa na okno, niszcząc je sukcesywnie.

 

W poszukiwaniu innowacyjnych rolet zewnętrznych na miarę nowoczesnego budownictwa

 

I znaleźliśmy! Nowoczesne budynki muszą nie tylko wyróżniać się efektownym wzornictwem i modernistyczną stylistyką, ale również zapewnić maksymalne bezpieczeństwo i komfort mieszkańcom. W ofercie Internorm dostępna jest nowoczesna roleta zewnętrzna do nowego budynku, będąca skuteczną osłoną przeciwsłoneczną, ochroną przed utratą ciepła i strażnikiem naszej prywatności. Zastosowano w niej innowacyjne kasety o wysokiej efektywności energetycznej. To model wybiegający w przyszłość, kreujący nowe trendy, wpisujący się w oczekiwania klientów dzisiaj, ale też za kilka lat. Kasety rolet zewnętrznych cechują się lekką konstrukcją, można je dopasować indywidualnie do potrzeb klienta. System dostępne są w wersji z moskitierą i bez moskitiery.

Rolety-Internorm.jpg

Zobacz kartę produktową rolet ukrytych w ścianie!

To nieprawda, że żaluzje i rolety zewnętrzne stosowane są tylko w rozwiązaniach przemysłowych i lokalach handlowych. Pojawiają się nowe rozwiązania, alternatywy i opcje, dzięki czemu możliwe jest bardziej precyzyjne dopasowanie nowoczesnych rolet do indywidualnych preferencji. W najnowszych trendach rolety zewnętrzne stają się rozwiązaniem również dla użytkowników indywidualnych – takich, którzy pragną wyprzedzić modę. Nowoczesne budownictwo stawia wyjątkowe wymagania, sprostać im nie może jednak wszystko, a tylko to, co bazuje na jego restrykcyjnych zasadach.

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF