Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Rolety zewnętrzne i okna antywłamaniowe

Kategorie: okna   rolety   zabezpieczenia  
Zdjęcie Rolety zewnętrzne i okna antywłamaniowe

Klasyczne rolety wewnętrzne mają godnego rywala – rolety zewnętrzne, które chcąc zająć ich zaszczytną pierwszą pozycję w rankingu osłon przeciwsłonecznych okien. Swoją popularność zyskały ze względu na dużą skuteczność w obniżeniu kosztów ogrzewania zimą i klimatyzacji latem. Pozwalają kontrolować ilość wpadającego światła i chronią przed utratą ciepła. Wykonane z solidnego aluminium sprawdzają się także jako dodatkowy system antywłamaniowy.

Rolety zewnętrzne czy okna antywłamaniowe

Inwestujemy w rolety zewnętrzne czy wymieniamy okna na okna antywłamaniowe? Eksperci radzą, aby zamontować jedno i drugie, zapewniając sobie tym samym najwyższą ochronę przed włamywaczami. Jeżeli mamy stosunkowo nowe okna oraz nieco niższy budżet, zdecydowanie warto zabezpieczyć je roletami. Z kolei jeżeli okna wymagają już wymiany, zdecyduj się na okna antywłamaniowe. Lepiej później dokupić rolety niż kupować tańsze niższej jakości okna z roletami. Rolety zewnętrzne stosowane są jako zabezpieczenie dodatkowe, okna antywłamaniowe to ochrona przez cały czas. Maksymalnie skuteczny system chroniący przed włamaniem to połączenie okna z roletami.

Jakie masz możliwości?

Rolety wewnętrzne to bez wątpienia piękna dekoracja wnętrza, mnogość wzorów i kolorów pozwalająca na ich precyzyjne dopasowanie do aranżacji. Niestety jednak są wykonane z tkanin, które po pierwsze przepuszczają promienie słoneczne do środka, po drugie nie stanowią najmniejszej ochrony przed złodziejami. Rolety zewnętrzne znajdują się przed szybą, a więc są dodatkową barierą, którą musi pokonać włamywacz.

Wybór rolet zewnętrznych jest coraz większy. Klasyką jest już roleta elewacyjna z kasetą bądź bez, która zapewnia całkowite zacienienie pomieszczenia. Jest wykonana z trwałych i odpornych na wpływ czynników atmosferycznych i mechanicznych materiałów, dominującą rolę odgrywa aluminium. Popularne są też żaluzje zewnętrzne. Składają się z kilkunastu lub kilkudziesięciu lameli, które można dowolnie ustawić w celu dostosowania indywidualnie ilości słońca przedostającego się do wnętrza.

Rolety-Internorm.jpg

Zobacz kartę produktową rolet ukrytych w ścianie!

Internorm proponuje jeszcze jedno unikalne rozwiązanie – okna zespolone. Żaluzje albo plisy umieszczane są między szybami. Nie tylko są odporne na zanieczyszczenia, ale również  na uszkodzenia mechaniczne, zapewniając jeszcze skuteczniejszą ochronę przed włamaniem. Ponadto istnieje możliwość zamówienia żaluzji z niezależnym zasilaniem w postaci modułu fotowoltaicznego – pozwalają na bezprzewodowe sterowanie z telefonu i nie wymagają podłączenia do instalacji elektrycznej.

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF