Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

System Ekey w nowych drzwiach Internorm w Warszawie

Kategorie: drzwi   innowacje   dom inteligentny  
Zdjęcie System Ekey w nowych drzwiach Internorm w Warszawie

Kolejne drzwi drewniano-aluminiowe z oferty Internorm, które łamią bariery technologiczne. Inżynierowie stworzyli drzwi wejściowe idealnie płaskie, z zawiasami ukrytymi w ościeżnicy i skrzydle, klamkami niewystającymi poza ich płaszczyznę, niezwykle ciepłe, o niskim współczynniku przenikania ciepła. Już same drzwi okazały się nowatorskim rozwiązaniem odpowiadającym wysokim oczekiwaniom wymagającym klientów, jednak to, co wzbudziło największe zainteresowanie to system ich otwierania niewymagający użycia tradycyjnego klucza.

 

Drzwi drewniano-aluminiowe HT 410 – ciepłe, bezpieczne, o nowoczesnym designie

To najnowszy produkt w ofercie Internorm. Drzwi wejściowe to wybitne osiągnięcie inżynierskie, szczególnie kiedy zwrócimy uwagę na ich ekstremalnie niski współczynnik przenikania ciepła – 0,58 W/m2k, na rynku dotąd niespotykany. Dzięki temu ciepło pozostaje w budynku, chłód nie napływa do środka, a rachunki za ogrzewanie są niskie. Izolacyjność akustyczna tych nowoczesnych drzwi do 37 dB zapewnia ochronę przed hałasem z zewnątrz, co przekłada się na komfort mieszkańców. Ramy drzwiowe zostały od wewnętrznej i zewnętrznej strony zlicowane ze skrzydłem, co pozwoliło umieścić je w jednej płaszczyźnie. Pochwyty ukryto w blacie drzwiowym, a okucia – w skrzydle drzwi.

Najnowszy system zabezpieczeń gwarantuje poczucie bezpieczeństwa mieszkańcom, którzy nie tylko mają pewność, że ich dom jest odpowiednio chroniony, lecz także nie muszą obawiać się, że klucz do budynku dostanie się w niepowołane ręce, ponieważ mają go zawsze przy sobie. Jak to możliwe?

 

System Ekey, czyli klucz, który nigdy się z Tobą nie rozstaje

Kluczem do domu jest palec jego właściciela. System Ekey przy drzwiach HT 410 wyposażony jest w czytnik linii papilarnych zastępujący standardowy klucz. Aby otworzyć drzwi, wystarczy przyłożyć palec do czytnika, nie ma konieczności szukania klucza w torbie czy kieszeni. Do środka może wejść tylko osoba, której linie papilarne zostały wprowadzone do systemu. Klucza nie można dorobić ani przekazać innej osobie. Inteligentne oprogramowanie tych nowoczesnych drzwi zostało tak zaprojektowane, aby możliwe było rozpoznawanie palca dzieci, które rosną.

 

Nowoczesne drzwi - czym jeszcze się charkteryzują?

Czytnikiem linii papilarnych zarządza się z wykorzystaniem smartfona lub tabletu, a połączenie Bluetooth zabezpieczone jest 6-znakowym kodem. Ponadto system eKey ma klawiaturę montowaną w drzwiach lub obok nich w ścianie. Do środka można wejść więc po wprowadzeniu wcześniej zaprogramowanego kodu składającego się z od 4 do 10 cyfr. Istnieje możliwość zaprogramowania do 99 kodów, które w dowolnym momencie można usunąć.

Drzwi drewniano-aluminiowe HT 410 z systemem eKey to obecnie jedne z najnowocześniejszych i najcieplejszych drzwi wejściowych na rynku. Inżynierowie i projektanci stanęli na wysokości zadania, potwierdzając, że są w branży numerem 1 na rynku europejskim.

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF